+BigShot מופעל להתנתק?

איך להשקיע במניות? 5 טיפים לנטרול אפקט הפחד

בזמן שרבים שואלים את עצמם מהו נתיב ההשקעה הנכון, יש דרך לצמצם משמעותית את החששות שבדרך. כמה כסף צריך להשקיע והאם פעולות אוטומטיות יכולות להרגיע אתכם? כל הפרטים בפנים

שתף כתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
אפקט הפחד
כך מנטרלים את אפקט הפחד. צילום: Grzegorz Walczak

תוכן עניינים

יש בדיחה ישנה שמספרת על הדרך הטובה ביותר להרוויח מיליון דולר בשוק המניות: כל מה שאתה צריך לעשות זה להשקיע 2 מיליון דולר. אם אין לך את זה, אז אולי זה הזמן להתמודד עם הפחד להיכנס לשוק המניות. חמש העצות הללו, אותם פרסם האתר THE MOTLEY FOOL, עשויות לעזור לך לכבוש את החששות שלך לפני המסחר. כך, תוכל להתחיל עצמאות כלכלית בקרוב.

תשקיע כסף שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד

השקעת כסף שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד, לא דומה לציפייה להפסד. זו אסטרטגיה שתגרום לך להגן על עצמך מפני הצורך להתחנן לאחרים או ללוות כספים נוספים אם שווי התיק שלך יירד באופן זמני.

כלל האצבע הוא להשקיע רק כספים שאינך זקוק להם למשך חמש השנים הבאות לפחות. הסיבה היא ששווקים פיננסיים עולים ויורדים לאורך פרקי זמן קצרים. ככל שתקופת הזמן ארוכה יותר כך, הסיכויים שהשוק יירד בערכו יפחתו. אם אתה נבהל מהפסד, הרחבת החלון מחמש שנים ל-10 עד 15 שנה תוכל לסייע לך להפחיד את החששות.

ההיסטוריה מלמדת שיש דוגמאות בודדות בהן מדד ה-S&P 500 הפסיד כסף לאורך 10 שנים: השפל הגדול, פיחות הדולר האמריקני בשנות ה-70 והמיתון הגדול. הביצועים הגרועים ביותר למשך 10 שנים עבור המדד הסתיימו בשנת 2008, אז הוא איבד 3.8%.

לחיות מחדש את ההיסטוריה

השוק נע במעגלי צמיחה ולעיתים מונע על ידי תיקונים והתרסקויות. סקירה של האטות השוק הגדולות בהיסטוריה וההתאוששות שבאו בעקבותיהן, יכולות לעזור לך להרגיש בנוח עם המציאות הזו.

איך להשקיע במניות? 5 התכונות חשובות עבור סוחר מצליח

רוצה לדעת איך להשקיע במניות? חדשות שוק ההון בטלגרם שלנו!

תלמד

ישנן כמה דרכים פשוטות לנהל את סיכון ההשקעה שלך. למידה על אסטרטגיות אלה יכולה לשפר את הביטחון שלך באופן דרמטי. כהתחלה, הקדישו שעה שבועית לקריאה על פיזור ההשקעות, הקצאת נכסים והשקעה בקנייה והחזקת מניות.

שגר ושכח

אם אתה מבצע אוטומציה של פעילויות ההשקעה שלך, אתה לא צריך להילחם נגד החרדה. ישנם אלה הנוהגים להשקיע סכומי כסף מוגדרים במרווחי זמן קבועים. בשוק לא חסרים מתווכים לפעילות השקעה אוטומטית בקרנות נאמנות. קבע תקציב השקעה חודשי לניהול, הגדר את אפשרויות ההשקעה שלך ותן לאוטומציה לעשות את העבודה. אתה יכול אפילו להגביל את התדירות שבה אתה בודק את חשבונך, כך שתערב פחות רגש בכל מהלך בשוק.

הכינו תוכנית למקרה של קריסה

כל משקיע זקוק לתוכנית כזאת, גם אם היא אינה לעשות דבר במקרה של הפסד. התוכנית שומרת עליך ממוקד. יש יותר סיכוי שתנקוט בפעולות לא נכונות שיגרמו לפחדים שלך להפוך למציאות. פעולות אלה עשויות לכלול הפסקת השקעות אוטומטיות או גרוע מכך – מכירת האחזקות שלך.

לעיתים קרובות, מדובר בפעולות המזיקות ביותר שתוכלו לבצע בשעת שפל. תפסיקו להשקיע – תפספסו את ההזדמנות לקנות מניות במחיר נוח. אם תמכור את אחזקותיך, אתה עלול "לנעול" את ההפסדים ולבטל כל סיכוי ליהנות מההחלמה שתגיע בסופו של דבר. תוכנית טובה עשויה לכלול הוספת חשיפה למניות חסינות מיתון או קרנות נאמנות. אפשר גם להגדיל את ההשקעה החודשית כדי להרוויח ממחירי מניות נמוכים. אחרי הכל, אם אתה לא צריך את הכסף במשך 10 שנים – אתה יכול להרשות לעצמך לחכות להתאוששות. תכנית אחרת היא הקפאת המכירות. כלומר, לא למכור במשך חמישה ימים ממועד השינוי בשוק. לא משנה באיזו גישה תבחרו, רשמו אותה איפשהו. בדרך זו תוכלו למצוא שוב את האסטרטגיה שלכם כאשר הזמן המתאים יגיע.

האם אתם צריכים להשקיע 1,000 דולר במניות חסינות מיתון?

לפני שאתם שוקלים להשקיע במניה כזו או אחרת, אתם רוצים לקרוא את זה.

צוות הסוחרים הוותיק והמנוסה שלנו כבר היכה את השווקים כמה פעמים והשיג תשואות של מאות אחוזים לתיקים שלנו. כרגע, אנחנו חושבים שיש מוצרים פיננסים אחרים שכדאי לכם לרכוש.

מומלצים עבורך
תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

עוד כתבות

התחברות ל+BigShot

נראה שיש טעות בפרטים...

התחברת בהצלחה!שכחת סיסמה?
שכחת את הסיסמה? מלא את כתובת המייל ונשלח לך לינק לאיפוס הסיסמה


חזרה להתחברות

רוצה להכיר את המניות שהולכות לעלות?
לחץ כאן לקבל עוד פרטים

הצטרפו לניוזלטר שלנו לקבל את כל העדכונים החמים!

דילוג לתוכן