+BigShot מופעל להתנתק?

ביג שוט מובילה את מהפכת מסחר "הנוסטרו": עד 100 אלף דולר לכל תלמיד ללא הון עצמי

אם אתם רוצים להרוויח מהשקעה במניות אבל אין לכם כסף פנוי לסכן, הכירו את "ביג שוט". חברה ישראלית המנסה לעשות מהפכה של ממש בתחום המסחר בשוק ההון. ביג שוט מציעה עד מאה אלף דולר למסחר "נוסטרו" לתלמידים שאין להם הון עצמי, מתחלקת איתם ברווחים ומוכנה אפילו לספוג את ההפסדים. איך זה אפשרי? יצאנו לבדוק

שתף כתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
"התמיכה והליווי שמקבלים אצלנו היא המפתח האמיתי להצלחה במסחר בשוק ההון", ביג שוט

תוכן עניינים

קורונה, שעמום, ירידה בעלויות המסחר או השיח ברשתות החברתיות. כנראה שאין סיבה אחת לכך שכולם עכשיו נוהרים אל שוק ההון. אבל האם החלום לסחור מחוף הים עם הלפטופ ולעשות מיליונים באמת יכול להתגשם? אם תשאלו את אלון קריאף, סוחר מנוסה בשוק ההון ואחד המייסדים של חברת 'ביג שוט', מתברר שהסיפור קצת יותר מורכב.

למרות שאין דבר שהוא לא נוגע בו, קריאף (31), הוא השותף היותר שקט בחברה. כנראה שלא תראו אותו בקרוב מדבר בסרטונים השיווקים או מקפץ על במות. ועם זאת, בתור מנכ"ל משותף ואחראי על חדר המסחר, האב לשניים הזה לקח בשנים האחרונות תחת כנפיו אלפי אנשים ללא נסיון בבורסה ודאג להפוך אותם לסוחרי "נוסטרו" מקצועיים. סוחרי עלית שסוחרים על ההון הפרטי של החברה ומתחלקים איתה ברווחים.

אלון קריאף, מנכ
"אם אתה מפחד להשכיב 100 אלף דולר על תיק מסחר, אין לך צ'אנס להתפרנס משוק ההון!" אלון קריאף, מנכ"ל ביג שוט

כמישהו שלקח לו ארבע שנים להפוך לסוחר רווחי ויודע כמה זה מפחיד לסכן כסף שאתה מביא מהבית, כנראה שאין אדם מתאים יותר מאלון להוביל את המהפכה הזו. אז אם אתם רוצים להשקיע בבורסה וחוששים להפסיד את התחתונים או שאין לכם הון עצמי להשקעה, אולי הגיע הזמן שקריאף יסביר לנו אחת ולתמיד –  איך הופכים לסוחר "נוסטרו" ומקבלים עד 100,000 דולר למסחר? 

"אם אתה מפחד להשכיב 100 אלף דולר על תיק מסחר, אין לך צ'אנס להתפרנס משוק ההון!" אומר קריאף בנחרצות, "ועם פחות מעשר אלף דולר תשכח אפילו מלעשות הכנסה מהצד."

הייתי בטוח שהמינימום לפתיחת תיק מסחר הוא 20 אלף שקל… לא?
"20-30 אלף זה המינימום, אם לא לוקחים בחשבון את עלות הקורס, שבכל מקום עולה עוד 10-20 אלף שקל. אבל אם אתה מנסה לסחור בלי הליווי המתאים, זה כסף שאתה חייב להיות מוכן להפסיד, עד שזה יתחיל לעבוד לך".

למה אתה מתכוון?
"תראה, כבר ידוע שכ-90% מפסידים כסף במסחר רגיל. בגלל זה אנשים חושבים שזה הימור. אבל 90% מסוחרי הנוסטרו המקצועיים לא מפסידים. למה? כי הם סוחרים על הכסף של החברה ויש להם את כל הכלים והתמיכה שהם צריכים בשביל להרוויח. איך זה יכול להיות הימור, אם אתה סוחר על הכסף של "הבית"?! 

אתה רוצה להגיד לי שאין סיכוי להרוויח בתור סוחר עצמאי?
"יש סיכוי קלוש. אבל אם גם אם מרוויחים, זה לא כסף. אם נכנסים למספרים ומחשבים תשואות, רואים את התמונה בבירור. אם אתה לא סוחר על מניות מפוקפקות, כאלו שזה 'על החיים ועל המוות', הסיכוי לבנות תיק מסחר שיספק לך הכנסה נוספת הוא אפסי".

מניית טסלה
מניית טסלה עלתה בשנה האחרונה ב-469%, אבל מחיר המניה שלה גבוה מאוד עבור המשקיע העצמאי

הכנו סרטון קצר שמגלה על האסטרטגיה שאחראית על חלק ניכר מהרווחים שלנו ושל סוחרי נוסטרו שמצליחים בשוק ההון

למה, אין מניות בטוחות שעושות תשואה יפה?
"ברור שיש. אחרי מה שראינו ב-2020, אני הראשון שיגיד שצריך להיות אידיוט כדי לא להיות בשוק ההון היום. אבל עם תיק מסחר קטן של 20 אלף שקל, גם אם תצליח לייצר 20% תשואה בשנה, זה יוצא גרושים שלא שווים את הזמן שלך. עדיף לעבוד משרה נוספת במקדונלדס. לעומת זאת, סוחרי הנוסטרו שלנו יכולים לקבל תוך מספר חודשים תיק מסחר של 100,000 דולר! כשאתה עושה 20% תשואה על סכום כזה, שווה מאוד להשקיע את הזמן שלך במסחר".

זה לא פשוט לקבל אחוזי תשואה כאלו…
"אין ספק. הקטע עם הנוסטרו זה שהם סוחרים על מניות לפרקי זמן קצרים. זה יכול להיות זה מסחר יומי, שבו קונים ומוכרים את המניה עוד באותו היום. לפעמים יעשו מסחר סווינג, שבו מחזיקים מניה למספר ימים.

ככה הם רוכבים על שינויי מגמות בשביל לעשות רווחים מהירים יחסית. כל הפעולות האלו בסופו של דבר מצטברות לאחוזי תשואה גבוהים בזמן קצר. לפעמים אתה יכול להיכנס לעסקה ואחרי כמה דקות כבר לראות אם הרווחת.

והיתרון הגדול הוא שהכסף לא שלך. אז אם אתה סוחר רווחי שרוצה לדוגמה להחזיק מניה לזמן ארוך יותר וצריך עוד כסף לסחור עליו, החברה יכולה להגדיל את תיק המסחר שלך. זה כדאי כי בסופו של דבר מתחלקים ברווחים."

בכל מסחר יש סיכון. אם אתה סוחר על כסף מהכיס שלך ומפסיד, אתה יכול לפגוע בעתיד שלך. בגלל זה אנשים מתעניינים בתחום הרבה זמן ולא עושים שום צעד. אחרים מתאמנים על מסחר בדמו או סימולטור. אבל זה לא באמת מדמה מסחר אמיתי

כמה כסף בכלל מקבלים מכם סוחרי הנוסטרו?
"סוחר שעובר בהצלחה את שאלון ההתאמה ואת השיעורים הראשונים בתכנית ההכשרה, מקבל בהתחלה תיק מסחר של 10,000 דולר. זה מספיק בשביל לצבור את המיומנות והניסיון 'על רטוב', כמו שאומרים.

כאשר המטרה היא להגיע לתיק של ה-100 אלף דולר ומזה ממש להתפרנס. אם אתה עושה תשואה חודשית של 5%-4%, דבר שלגמרי אפשרי, אתה מגדיל את התיק ומתקדם עם זה".

זה לא מפחיד להפסיד כסף שהוא לא שלך?
"בכל מסחר יש סיכון. אם אתה סוחר על כסף מהכיס שלך ומפסיד, אתה יכול לפגוע בעתיד שלך. בגלל זה אנשים מתעניינים בתחום הרבה זמן ולא עושים שום צעד. אחרים מתאמנים על מסחר בדמו או סימולטור. אבל זה לא באמת מדמה מסחר אמיתי. 

בגלל שיש לנו אינטרס אמיתי שסוחרי הנוסטרו שלנו ירוויחו, אנחנו עוטפים אותם מכל כיוון ודואגים שלא יפסידו. קודם כל הם עוברים קורס מקיף שמלמד אותם כל מה שהם צריכים לדעת. בזמן המסחר הם מקבלים ייעוץ ומענה על שאלות בלייב מהיועצים של בית ההשקעות.

יש גם בקר סיכונים שיושב על המערכת כל יום ורואה מה אתה עושה טוב או לא. לדוגמה בהתחלה אסור לך להפסיד יותר מ-1,000 דולר מתוך תיק המסחר. אבל גם אם אתה נופל, מחבקים אותך ועוזרים לך לעלות למעלה חזרה".

הכנו סרטון קצר שמגלה על האסטרטגיה שאחראית על חלק ניכר מהרווחים שלנו ושל סוחרי נוסטרו שמצליחים בשוק ההון

ואתה באמת חושב שכל אחד יכול להפוך לסוחר נוסטרו רווחי?
"שמע, הכשרנו כבר אלפי אנשים למסחר. מתוכם 700 סוחרי נוסטרו פעילים אצלנו, שלהם חילקנו מעל 2 מיליון דולר, רק בשנה האחרונה! אז היום אני יכול להגיד בפה מלא, כל אחד שמוכן להשקיע יכול להפוך לסוחר נוסטרו רווחי. וזה לא משנה אם לא קנית בחיים מניה ואפילו אם נכשלת במסחר בעבר.

אם אתה רוצה לסדר לעצמך הכנסה נוספת של עוד כמה אלפי שקלים בחודש או להתפרנס ממסחר, תוכנית הנוסטרו שיצרנו היא בול בשבילך!

מה שבטוח זה שאין מגבלת גיל. יש לנו סוחרים שהתחילו אחרי הצבא, כי מתחשק לעשות כסף בזמן שהם מטיילים בחו"ל. יש לנו סוחרים בפנסיה שרוצים עוגן כלכלי ומשהו שבו יוכלו לעסוק עד יומם האחרון. יש אפילו ספורטאי אולימפי שעבר את ההכשרה שלנו וסוחר בין האימונים והתחרויות מכל מקום בעולם.

אוקיי, והסוחרים מקבלים מכם עוד תמיכה חוץ ממהכשרה?
"אנחנו מספקים להם כלים חיצוניים בחינם, כמו סורקי מניות שעולים הרבה כסף בחוץ או מערכת מסחר מקצועית ומתקדמת, לא כמו בבנק. יש כל יום וובינר (הדרכת אונליין בשידור חי) מחדר המסחר, לפעמים כמה פעמים ביום. כמובן הכל מוקלט כדי שתוכל לראות מתי שנוח לך. יש שירות לקוחות שתמיד אפשר להתקשר אליהם ולשאול שאלות. 

אבל בתור סוחר, לדעתי היתרון הכי גדול זה שהסוחרים שלנו הם חלק מקהילה. אתה כל הזמן מחובר לאנשים. יש לנו קבוצת פייסבוק סגורה שבה החברים מתייעצים ומשתפים אחד עם השני מה הם עושים. אני יודע שמסחר נשמע כמו משהו קר ובודד. אבל אצלנו אתה אף פעם לא מרגיש לבד".

שמע, הצלחת לסקרן. איך הופכים לסוחר נוסטרו אצלכם?
"לא כל כך מהר. בניגוד לשאר המכללות שמוכרות לך קורס ומבטיחות ללמד אותך איך לנתח מניות, אנחנו באמת מלמדים אותך לסחור ומסכנים את הכסף שלנו. אז למרות שזה מתאים לכולם, אנחנו לא מקבלים את כולם. רק מי שעובר את שאלון ההתאמה שלנו ונכנס לתוכנית ההכשרה No Risk שלנו יכול להפוך לסוחר נוסטרו ולהתחיל לסחור על הכסף של החברה".

Big Shot

אז מה צריך לעשות כדי לקבל מכם תיק מחסר של 100 אלף דולר?
"מי שרוצה להיות סוחר נוסטרו מקצועי ולקבל מאיתנו תיק מסחר התחלתי על סך 10,000 דולר צריך לעבור מספר שלבים. השלב הראשון זה להקליק כאן ולמלא פרטים כדי לצפות בהדרכה על שוק ההון. בהדרכה לומדים על האסטרטגיה מספר 1 שלנו למסחר, זו שאחראית על רוב הרווחים של סוחרי הנוסטרו שלנו.

אחרי הצפייה צריך למלא שאלון קצר. אם תמצא מתאים לתכנית No Risk נצור איתך קשר ונקבע פגישה מסודרת כדי לתת לך את כל הפרטים ולהכיר אותך קצת. אחרי הכל, אנחנו הולכים לתת לך לסחור על כספי החברה.

עברת את ההכשרה והתחלת להרוויח, מעולה. יש לנו פול גדול של כסף שאנחנו רק מחפשים למי לחלק. ככל שתצליח יותר, כך אקצה לך יותר כסף לסחור עליו בכל יום, עד 100 אלף דולר."

נשמע די הוגן. עם תנאים ותמיכה כזאת, אולי זה באמת הזמן לעשות שינוי כיוון ולנסות את זה.
"לגמרי. ובייחוד אם אין לכם עבודה או הוציאו אתכם לחל"ת. אני מזמין כל אחד מהקוראים שלך להקליק כאן כדי למלא שאלון התאמה ולנסות להפוך לסוחר נוסטרו. אין מה להפסיד".

תרתי משמע. אז תודה לך אלון על הסקירה ובהצלחה.
"תודה לכם ובהצלחה לכל הסוחרים".

הכנו סרטון קצר שמגלה על האסטרטגיה שאחראית על חלק ניכר מהרווחים שלנו ושל סוחרי נוסטרו שמצליחים בשוק ההון

מפחד לסחור בשוק ההון לבד ולהפסיד?
יש לך הזדמנות לקבל תיק על סך 10,000$ כוח קניה ולהתחיל לסחור ללא הון עצמי


תשאיר את הפרטים, על מנת לצפות בהדרכה חינמית
שהכנו עבורך על שוק ההון ומלא שאלון התאמה שיבדוק את סיכויי ההצלחה שלך

מומלצים עבורך
עוד כתבות

התחברות ל+BigShot

נראה שיש טעות בפרטים...

התחברת בהצלחה!שכחת סיסמה?
שכחת את הסיסמה? מלא את כתובת המייל ונשלח לך לינק לאיפוס הסיסמה


חזרה להתחברות

רוצה להכיר את המניות שהולכות לעלות?
לחץ כאן לקבל עוד פרטים

הצטרפו לניוזלטר שלנו לקבל את כל העדכונים החמים!

רוצה להרוויח משכורת של מהנדס תוכנה מכל מקום בעולם, בלי לעבוד 9 שעות ביום בעבודה מתישה?

מלא פרטים ועבור לשאלון התאמה לשוק ההון

*במידה ותמצא מתאים לאחר שתמלא את שאלון ההתאמה אחד מציידי הכישרונות של גיא ברנד יצור איתך קשר לגבי המשך התהליך

דילוג לתוכן