+BigShot מופעל להתנתק?

דוח העושר פורסם: ארה"ב בראש, ישראל במקום ה-18

דוח העושר לשנת 2020 פורסם היום והוא מגדיר את ישראל במקום ה-18 בעולם בכמות המיליארדרים. הדוח, שאותו כותב בנק קרדיט סוויס, מדרג את מספר המיליונרים והמיליארדים בכל העולם.

שתף כתבה

גרעונות בצל הקורונה? בעיקר בישראל

תוכן עניינים

הממצאים מעניינים: עשרת המיליארדרים הישראליים ששמותיהם פורסמו בדוח איבדו, כך על פי ההערכות, 2.7 מיליארד דולר מעושרם הכוללה רק בחודש יוני האחרון. ההשפעות, כמובן ברורות – נגיף הקורונה וההשפעה שלו על השוק הובילה לכך. אבל יחד עם זאת, כך מתברר, המיליארדרים בחרבי העולם דווקא לא איבדו מההון שלהם. מרביתם רשם גידול בהיקף העושר בשיעור של 2.8 מיליארד דולר – סכום דומה לזה שאיבדו הישראלים. העושר הכולל של עשרת המיליארדים הישראליים מאז פרוץ מגיפת הקורונה ירד ב-26 אחוז, זאת לעומת ירידה ממוצעת של כ-15 אחוז בעולם כולו.

ומי המדינה בעלת רוב המיליארדרים בעולם? ניחשתם נכון. נכון לחודש יוני, ארצות הברית ניצבת ראשונה עם 358 כאלה וברשותם הון עצמי ממוצע של 83.1 מיליארד דולר לאדם. במקום השני נמצאת סים (142 כאלה, כ-103 מיליארד לכל אחד בממוצע). מי שסוגרות את החמישייה הן גרמניה, רוסיה והונג קונג. במקום השישי נמצאת, אולי באופן מפתיע, הודו. 39 מיליארדרים יש במדינה, כאשר שווים נע סביב 89 מיליארד דולר לאדם. יפן, אם שאלתם, במקום ה-12 עם 15 כאלה. קוריאה הדרומית נמצאת במקום ה-20, מעט מתחת לישראל.

בדוח מצוין כי מספר המיליונרים בעולם ירד במחצית הראשונה של שנת 2020 לעומת המחצית המקבילה. למעשה, מאז הקורונה, ירד מספר המיליונרים ב-56 אלף וכעת ישנם בעולם 51.88 מיליון כאלה. עוד צוין, כי מספר המיליונרים בעולם גדל במחצית הראשונה של השנה ב-5,632 נוספים. חדשים, בארצות הברית, סין, שוויץ, קנדה ויפן המספר היה גדול יותר. לעומתן, בברזיל ומקסיקו נרשמה ירידה של יותר מ-30 מיליונרים. גם בדרום אפריקה ובצ'ילה נרשמה ירידה.

עליות משמעותיות במספר המיליארדרים נרשמו בסין, יפן וקוריאה. הסיבה לכך היא בעיקר חשיפה לענפי ההי-טק, הרכב והטכנולוגיה, שהמניות בתחומים האלה עלו לאין שיעור. אגב, חלק מהמיליארדרים הגדולים הגידלו את הונם גם בקורונה. מנכ"ל אמזון ג’ף בזוס הגדיל בתקופה זו את הונו מ-113 מיליארד דולר ל-165 מיליארד. מארק צוקרברג מפייסבוק עשה עוד 29 מיליארד בתקופה הזאת.

קבל את המדריך שבעזרתו תזהה את המניה הבאה שהולכת להתפוצץ!

שוק ההון מייצר אלפי הזדמנויות לייצור רווחים כל יום. אבל איך יודעים מהי הטכנולוגיה והמניה הבאה שבה אפשר להשקיע? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. לאחרונה השקנו, במיוחד עבורך, מהדורה דיגיטלית של הספר שלנו, שידריך אותך איך אפשר לייצר רווח. שים לב, הספר מוצע בחינם לזמן מוגבל! כל מה שאתה צריך לעשות זה ללחוץ על הקישור כאן למטה וליצור לעצמך את ההזדמנות.


לחץ כאן כדי לקבל את הספר בחינם לגמרי

לזמן מוגבל: קבל בחינם הדרכת וידאו מלאה שחושפת את אסטרטגיית המסחר שאחראית על 80% מכל הרווחים שלנו בשוק ההון

תלמד אסטרטגיות ייחודיות, טיפים וידע פרקטי שיעזור לך להפוך לסוחר נוסטרו מצליח בשוק ההון.

בונוס מיוחד: קבל בנוסף גם מדריך שיראה לך איך אפשר להרוויח בשוק ההון ללא הון עצמי ומבלי לסכן את החסכונות – במתנה (שווי של 179 ש"ח).

השאר פרטים בטופס ותועבר להדרכה מיד ובחינם!

מומלצים עבורך
עוד כתבות
[bsa_pro_ad_space id=1]

התחברות ל+BigShot

נראה שיש טעות בפרטים...

התחברת בהצלחה!שכחת סיסמה?
שכחת את הסיסמה? מלא את כתובת המייל ונשלח לך לינק לאיפוס הסיסמה


חזרה להתחברות

רוצה להכיר את המניות שהולכות לעלות?
לחץ כאן לקבל עוד פרטים

שרותי פרימיום

מחפש את היתרון בשוק ההון?

הירשם עכשיו לשירותי הפרימיום שלנו וקבל את הניתוחים, הטיפים וסקירות השוק לפני כולם!
דילוג לתוכן