fbpx

האם זה סוף הקורונה או סוף המסחר?

האם שוק ההון יחזור פןסט קורונה?

שתף כתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
marketing
התאוששות השוק

זהו! אני חושב שהוגן לומר ש “המשבר” הגדול שהקורונה גרמה לו בשוק ההון ובוול סטריט חלף. לשאלה “האם זה סוף הקורונה או סוף המסחר” ניתן לומר שהכל חזר לקדמותו, כמו שהיה כשקורונה הייתה רק עוד בירה.  השוק מתנהג כאילו הקורונה בארה”ב כבר לא קיימת בכלל, ונראה שאין התייחסות להפגנות הענק שהיו בשבועיים האחרונים.

הכל חזר לקדמותו בשוק ההון! בדיוק כמו בעבר, דונלד טראמפ הפציר בנגיד הבנק המרכזי ( ה – Federal Reserve) להמשיך להדפיס כספים ולתמוך בכלכלה האמריקאית, מה שגרם להתאוששות מהירה מאוד של השוק. ככל שהזמן עובר אנשים מבינים שהקורונה היא עניין זמני.

אבל שים לב! אל תכנס לאופוריה, לא אהיה מופתע אם נגלה שדונלד טראמפ מכין לנו מניפולציה כזו או אחרת, כדי לגרוף עוד קולות לבחירות הקרובות בסוף השנה.

מה חשוב באמת?

בשבועיים האחרונים אני שולח לך את כל המידע והידע שאתה צריך כדי לדעת איך לסחור עם אסטרטגית ההנפקות שלנו. כאשר חברה חדשה יוצאת לאוויר והופכת לציבורית בשוק הגדול בעולם- הוול סטרייט.        אתמול שלחתי  לך את ה TOP 5 הדרכות שלנו, ומספר אחד הוא כמובן השידור שעשינו ביום ראשון , שבו הוסבר איך אפשר לייצר עשרות אחוזים בימים בודדים מהנפקות חדשות.

 

גרף של ההתאוששות המהירה של השוק לאחר הקורונה
האם זה סוף הקורונה או סוף המסחר?
הנפקות מרגשות בשוק!יש!
הנפקות מרגשות בשוק

מוכן לתפוס הזדמנויות?     

ואם כבר מדברים על הנפקות מרגשות שקורות בשוק, היום צפויה לצאת לאוויר העולם הנפקה חדשה נוספת תחת סימול VRM. חברת VROOM שנוסדה ב 2012 ומונה כ 800 עובדים, היא פלטפורמה אינטרנטית ענקית בארה”ב למכירת רכבים משומשים לפרטיים. שווי שוק מוערך ב: 2.142 מיליארד דולר, ושווי מונפק : 473 מיליון דולר. כמות מניות מונפקת: 21.5 מיליון מניות.

אם אתה סוחר פעיל אני מזמין אותך עוד היום! להצטרף אלינו לחדר מסחר “גולד” – חדר המסחר היחידי שפעיל בארץ במתכונת של יעוץ השקעות בזמן אמת. יועצי השקעות בעלי רישיון מפקחים ומנהלים את השידור, בשקיפות מלאה עם עסקאות בזמן אמת.

שלח אלינו מייל עם המילה “חדר מסחר” לכתובת:[email protected] וניצור קשר לבדיקת התאמתך.

מנגד,אם אתה עדיין לא סוחר, אבל מבין שעונת ההנפקות טומנת בתוכה הזדמנויות ענק לייצור רווחים.       

מפחד לסחור לבד?  

יחד עם נציג שלנו, נוכל לבדוק אם אתה מתאים לתוכנית ה-No RIsk , שבה תוכל לקבל תיק מסחר על סך 10,000 דולר כח קנייה (מה שאומר שאם תתקבל לתוכנית,תוכל לסחור על הכסף שלנו ,מבלי לסכן את הכסף שלך).

>> לחץ כאן כדי לבדוק התאמתך לתוכנית 

הנצפים ביותר

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות להיות לקוחות 'גולד' בחדר המסחר יהיה עליהם למלא את טפסי הרישום של 'גולד'. בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן