נבחרת האנליסטים שלנו

BIG SHOT הוא ביתם של מספר אנליסטים עצמאיים מהמצליחים בישראל. המטרה שלהם היא להפוך את החלטות ההשקעה שלך לקלות ורווחיות מאוד. אצלם תוכל למצוא את הפתרון המושלם ולצבור המון ידע כדי להרוויח בכל מצב בשוק.

גיא ברנד
מייסד ומנכ"ל Big Shot

לגיא ברנד, מייסד החברה, ניסיון של כמעט שני עשורים בשוק ההון. הקריירה שלו התבססה בעיקר בהכשרה של סוחרים בחברות נוסטרו, חברות המנהלות את ההון העצמי שלהן ודורשות מהסוחרים להצטיין.

דניאל כראדי
מנהל תיקי השקעות

דניאל הוא יועץ פיננסי, בעל רישיון לניהול תיקי השקעות מהרשות לניירות ערך וברזומה שלו ניסיון של תשע שנים בתחום.

אילן טננבאום
מנהל תחום המט"ח

אילן הוא סוחר מט"ח המתמקד בשילוב של מסחר תוך יומי וסווינג בבורסות של לונדון וניו יורק. אסטרטגיית המסחר שלו בנויה על כ-70 אחוז ניתוח טכני ו-30 אחוז ניתוח מאקרו.

נתנאל שלו
בקר ניהול סיכונים

נתנאל הוא מנהל סיכונים בביג שוט. את דרכו החל כתלמיד באחת מתוכניות ההכשרה הראשונות של החברה וכבר שנתיים שהוא לומד את עולם שוק ההון.

עמיר רובשטיין
מנהל תחום אופציות, נגזרים פיננסיים ומניות

עמיר הוא מנהל השקעות בכיר עם התמחות במסחר באופציות, נגזרים פיננסיים ומניות. סוחר נוסטרו בכיר בעל ניסיון מעל ל-20 שנה בשווקי ההון בעולם, בעל רישיון לניהול השקעות מטעם הרשות לניירות ערך, בעל תואר ראשון בכלכלה מורחבת ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון.

לירון לב
מומחה למסחר סווינג

לירון הוא סוחר בשוק ההון האמריקאי, בעל ניסיון של יותר מארבע שנים בתחום. הוא מבצע מחקרי שוק, אוסף מידע ומאתר מגמות שונות בשוק – פוליטיות, חברתיות ועוד.

רון לקס
מומחה להנפקות

רון הוא מומחה להנפקות בביג שוט, בעל ניסיון של כעשור בתחום. הוא סוחר במסחר יומי ונחשב לבקיא בתחום.

נועם אוז
משווק השקעות ויועץ פנסיוני

נועם הוא משווק השקעות ויועץ פנסיוני, בעל רישיון מטעם הרשות לניירות ערך. בנוסף, הא מרצה ומנחה חדר מסחר לימודי בנירות ערך, מתכנן פיננסי וסוכן ביטוח לפרטיים. בעל 20 שנות ניסיון בשוק ההון.