fbpx

ג’יי פי מורגן: זה הסכום שערך הביטקוין יגיע אליו בתקופה הקרובה

הדעיכה של הדולר נמשכת ומחירו עמד היום על 3.18 שקלים. הביטקוין השלים זינוק מטורף של יותר מ-400% בשנה החולפת. רק באמצע חודש דצמבר מחירו חצה לראשונה את ה-20 אלף דולר. איתריום זינק בלא פחות מ-13%

שתף כתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
7,500 מטבעות הלכו. ביטקוין (צילום: Hektor Ehring Jeppesen)

הביטקוין נסחר הבוקר מעל 36 אלף דולר בפעם הראשונה אי פעם בתוך כך השלים עלייה של מעל ל-400% מאז חודש מרץ. ביממה האחרונה זינק הביטקוין בכ-10%. העלייה המרשימה של המטבע הווירטואלי הפופולרי ביותר מבין מטבעות הקריפטו בעולם, מגיעה רק אחרי שבחודש דצמבר נחצה רף ה-20 אלף דולר למטבע.

גם המטבע של פלטפורמת איתריום, את’ר, נסחר הבוקר בכ-7% יותר ביחס לאתמול. נכון לעכשיו שער איתריום עומד על כ-1,100 דולר, כ-300 דולר פחות משיא כל הזמנים.

הביטקוין. עלה ביותר מ-400% מאז מרץ
הביטקוין. עלה ביותר מ-400% מאז מרץ

שווי הדולר: ברמה הנמוכה מאז 1996
העליות בביטקוין מגיעות לאור פרסום חוות הדעת של כלכלני בנק ההשקעות ג’יי פי מורגן כי הביטקוין יגיע ל-146 אלף דולר אם יבסס את עצמו כמקלט בטוח למשקיעים.

“התחרות של הביטקוין מול הזהב כבר התחילה”, מסרו כלכלני הבנק כשסיפקו נתונים שלאחרונה כ-7 מיליארד דולר יצאו מהשקעות בזהב בזמן שכ-3 מיליארד דולר נכנסו לקרן נאמנות, Grayscale Bitcoin Trust, העוקבת אחרי מחיר הביטקוין.

עוד על מטבעות וירטואליים בפורטל “ביג שוט”

זה המטבע שעלה בלמעלה מ-600% בשנה האחרונה
זה מה שעשה הביטקוין השנה

עליה של 6,200,000% בעשור. יש עוד מתחרה לרכישת ביטקוין?
גם אתמול: הביטקוין ממשיך להכות בתחזיות

העליות בשוק המטבעות הווירטואליים מגיעות על רקע צניחת הדולר שמגיע לשפל חדש. האירו עלה הבוקר ב-0.3% ושערו לעומת הדולר עומד על 1.23.

אל מול השקל, המטבע האמריקאי צנח ב-0.5% לשיעור של 3.18 שקלים. זוהי הרמה הנמוכה ביותר של הדולר מאז ה-1 לאפריל 1996. זהו היום ה-13 שבו הדולר נסחר בירידות.

רוצה לקנות ביטקוין אבל לא יודע האם זה הזמן המתאים?

הצטרף לישראלים הבודדים שהתעשרו מהקריפטו.
למד עכשיו מהם 4 הזרזים שגורמים למטבעות הדיגיטליים להתפוצץ

רוצים לדעת עוד על מזה קריפטו, על איך אפשר להתעשר מאיתריום וממטבעות דיגיטליים נוספים?

בימים אלה אנחנו עדים למהפכה של ממש בתחום הקריפטו. הביטקוין שכבר הגיע ליותר מ-30 אלף דולר והאיתריום שמתפוצץ כרגע, הם רק דוגמאות לכך שמטבעות דיגיטליים לא הולכים לשום מקום. 

אבל כפי שקרה באיתריום ב-2018, מסחר במטבעות וירטואליים יכול להיות מסוכן וחייבים ידע לפני שמתחילים לסחור. בשביל זה הכנו הדרכה מיוחדת שתתקיים היום בשעה 11:00. 

בהדרכה, הסוחרים של ביגשוט (מומחים לשוק הקריפטו) יפרטו על הזרזים שהביאו לתעופה בתחום מטבעות הקריפטו ואיך שער איתריום ועוד מטבעות טסו כל כך בשנה האחרונה.

מומלצים עבורך

הנצפים ביותר

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות להיות לקוחות 'גולד' בחדר המסחר יהיה עליהם למלא את טפסי הרישום של 'גולד'. בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן