+BigShot מופעל להתנתק?

הונדורס, קניה, הוואי: כל הסיבות לאופטימיות המשקיעים באורמת

חברת האנרגיה, שעלתה בשיעור של 49 אחוז בחודשיים האחרונים, נהנתה מבחירתו של נשיא חדש שדוגל באנרגיה מתחדשת. רצף אירועים הוביל אותה לצבור הון דרך תחנות הכוח שלה ובעיקר - לגיוס של 340 מיליון דולר בהנפקת משקיעים ששואלים: כמה אפשר להרוויח בבורסה ממניות אנרגיה בטווח קצר?

שתף כתבה

הר געש בהוואי
טרף את הקלפים. הר הגעש קילוואה בהוואי (Photo by Pieter De Malsche on Unsplash )

תוכן עניינים

אם מישהו רצה לקבל שיעור עד כמה אפשר להרוויח בבורסה בטווח קצר, חברה האנרגיה הגיאותרמית, אורמת, סיפקה לו תשובה לכך. החברה השלימה עליה של כ-49 אחוז במניה שלה מאז הטראומה שספגה במהלך החודשים האחרונים, ששיאה היה בספטמבר. המניה הדואלית נסחרת כעת לפי שווי שוק של 4.2 מיליארד דולר. שלשום הודיעה החברה על גיוס מתוכנן, מה שהחליש אותה בשיעור של כ-4.5 אחוז, אך חלק מהאנליסטים צופים לה עתיד מזהיר.

נתחיל בהודעה. אורמת טכנולוגיות הודיעה כי תנפיק 4.15 מיליון מניות ותאפשר לחתמים של ההנפקה אופציה לרכוש בתוך 30 יום 622 אלף מניות נוספות, במחיר ההנפקה. החתמים הם בנק אוף אמריקה, ג'יי פי מורגן ויו.בי.אס. אם הם יעשו זאת, החברה שהודיעה כי היא תעשה שימוש בהנפקה למימון פעילותה השוטפת וצורך רכישות של טכנולוגיות משלימות, תכניס 50 מיליון דולר באופן מיידי. בסך הכל, החברה אמורה להכניס 340 מיליון דולר מההנפקה הקרובה.

מתפוצצת מאז ספטמבר. אורמת

הנסיקה של אורמת בחודשיים האחרונים אינה לחינם: בחירתו של ג'ו ביידן לנשיאות ארצות הברית העלתה את הביקוש לאנרגיה מתחדשת, מה שהקפיץ את הביקוש למניה. בכלל, עושה רושם כי בחירתו של ביידן הפכה את מניות האנרגיה המתחדשת למבוקשות יותר. בינתיים, החברה הצליחה לגבות 20 מיליון דולר מחברת החשמל בהונדורס, הסדירה חוב מס ישן לרשות המסים בקניה בגובה 190 אלף דולר כששלמה ששה מיליון דולר בלבד והוסיפה כי חברת החשמל במדינה חידשה את רכישת החשמל מתחנת הכוח הגדולה ביותר של החברה. וזו לא הבשורה היחידה מהשבוע הזה. החברה הודיעה כי גם תחנת הכוח שלה בהוואי מתחדשת אחרי שנתיים וחצי בהם נסגרה בעקבות התפרצות הר געש באזור. התחנה ייצרה לאורמת הכנסות של 38 מיליון דולר בשנה המלאה האחרונה בה הייתה פעילה – 2017.

כעת, נראה כי ההתעניינות של המשקיעים, ששואלים כמה אפשר להרוויח בבורסה מהשקעה במניות אנרגיה בטווח קצר – רק הולכת ועולה. כעת נותר לבחון מה יקרה למניה בשבועות הקרובים והאם היא תוכל לשמור על יציבות בעידן שבו גוברת ההתעניינות באנרגיה מתחדשת.

בלי ניסיון וללא הון עצמי: כך תוכל לסחור על הכסף שלנו!

לרוב האנשים אין הון התחלתי מספיק גדול כדי להתחיל לסחור בשוק ההון. גם אם יש להם את הכסף, רוב האנשים מפחדים להפסיד אותו. לאחרים אין את הזמן להשקיע, או את הניסיון הנדרש. בדיוק בשביל זה, יצאנו עם תוכנית מהפכנית שבה תוכל לקבל תיק על סך $10,000 כח קנייה למסחר בשוק ההון. הרווחת כסף? נתחלק חצי חצי. הפסדת? ניקח את ההפסד עלינו!

לחץ על הכפתור כאן למטה ותבין איך עובדת תכנית הנוסטרו שלנו


לחץ כאן לבדיקת התאמתך לתכנית המיוחדת!

לזמן מוגבל: קבל בחינם הדרכת וידאו מלאה שחושפת את אסטרטגיית המסחר שאחראית על 80% מכל הרווחים שלנו בשוק ההון

תלמד אסטרטגיות ייחודיות, טיפים וידע פרקטי שיעזור לך להפוך לסוחר נוסטרו מצליח בשוק ההון.

בונוס מיוחד: קבל בנוסף גם מדריך שיראה לך איך אפשר להרוויח בשוק ההון ללא הון עצמי ומבלי לסכן את החסכונות – במתנה (שווי של 179 ש"ח).

השאר פרטים בטופס ותועבר להדרכה מיד ובחינם!

מומלצים עבורך
עוד כתבות
[bsa_pro_ad_space id=1]

התחברות ל+BigShot

נראה שיש טעות בפרטים...

התחברת בהצלחה!שכחת סיסמה?
שכחת את הסיסמה? מלא את כתובת המייל ונשלח לך לינק לאיפוס הסיסמה


חזרה להתחברות

רוצה להכיר את המניות שהולכות לעלות?
לחץ כאן לקבל עוד פרטים

שרותי פרימיום

מחפש את היתרון בשוק ההון?

הירשם עכשיו לשירותי הפרימיום שלנו וקבל את הניתוחים, הטיפים וסקירות השוק לפני כולם!
דילוג לתוכן