fbpx

וול סטריט: זום שוב מטפסת, חברות התרופות רשמו עליה

מניית הטכנולוגיה רשמה עליה של כששה אחוז בתום המסחר בסוף השבוע. פייזר ואסטרהזנקה עלו גם הן. בזמן שאנשים רבים סקרנים איך להשקיע במדד s&p 500, בואינג ואנבידיה שהתפוצצו בעבר ירדו. אחרי הירידות הגדולות: טבע רשמה התאוששות קלה
חלק משגרת חיינו. שיחה בזום (Photo by Chris Montgomery on Unsplash )

סוף השבוע בוול סטריט נסגר בירידות שערים, זאת בצל ההתעניינות הרבה שיוצרות פייזר ומודרנה, שהגישו בקשה למנהל התרופות האמריקאי לאישור החיסון. לאחר האישור, כך נראה, החיסון יופץ תוך מספר חודשים בכל העולם.

אז מה קרה בסוף השבוע למניות המובילות? ובכן, מניית בואינג ירדה בכמעט שלושה אחוזים, אחרי ההודעה של רשות התעופה האמריקאית לפיה היא מאשרת את חזרת מטוסי ה-737 מקס לפעילות מלאה. חברת אנבידיה איבדה כ-2.6 אחוז לאחר שדיווחה לפני מספר ימים על הכנסות של 4.7 מיליארד דולר ולמרות שהם היו טובים מהשערות האנליסטים.

בזמן שרבים שואלים איך להשקיע במדד S&P 500, טסלה, שמזנקת לאחרונה ואמורה להפוך את המייסד שלה אלון מאסק לעשיר השני בגודלו בעולם, ירדה בכמעט שני אחוז. ההחלטה להוסיף את החברה למדד ה-S&P 500 בסוף דצמבר יוצרת עניין רב אצל המשקיעים. מניית זום זינקה ביותר מששה אחוז. נראה כי אחת ההשפעות היא העליה ברמת התחלואה בארצות הברית, שגורמת ליותר אנשים לשבת בבית ולעשות שימוש באפליקציה. המניות הדואליות גם הן עולות. טבע רשמה עליה של 1.3 אחוז לאחר הירידות הגדולות בימים רביעי וחמישי. פייבר עלתה ב-6.9 אחוז.

שוב הזמן של מניות הטכנולוגיה? מניית זום

בחזרה לחברות התרופות המרכזות עניין. פייזר ואסטרהזנקה, שלישראל הסכם עימה, רשמו עליות – הראשונה עלתה בשיעור של 1.4 אחוז, לאחר שכבר עלתה ב-2.5 אחוז במהלך המסחר ואילו המתחרה שלה עלתה בשני אחוז בקירוב.

כזכור, בסוף השבוע הודיעו משרד הבריאות ומשרד ראש הממשלה כי הושגו הבנות עם חברת התרופות הבריטית־שוודית. על פי הדיווחים, ישראל תרכוש מאסטרהזנקה כעשרה מיליון מנות חיסון נגד הקורונה. המנות יהיו מיועדות לכחמישה מיליון אזרחים. ישראל חתמה בעבר גם עם פייזר ומודרנה על הסכמים כאלה. 

רוצים לדעת איך להשקיע במדד s&p 500? כאן למטה, תוכלו לקבל את המדריך שלנו בחינם.

קבל את המדריך שבעזרתו תזהה את המניה הבאה שהולכת להתפוצץ!

שוק ההון מייצר אלפי הזדמנויות לייצור רווחים כל יום. אבל איך יודעים מהי הטכנולוגיה והמניה הבאה שבה אפשר להשקיע? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. לאחרונה השקנו, במיוחד עבורך, מהדורה דיגיטלית של הספר שלנו, שידריך אותך איך אפשר לייצר רווח. שים לב, הספר מוצע בחינם לזמן מוגבל! כל מה שאתה צריך לעשות זה ללחוץ על הקישור כאן למטה וליצור לעצמך את ההזדמנות.

שתף כתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

765 אחוז מתחילת השנה: על ההתפוצצות של מניית פייבר

הזינוק בסוף השבוע הוא לא מקרי: תקופת הקורונה עשתה טוב לחברה הישראלית שמתווכת בין פרילנסרים לבין לקוחות פוטנציאלים ומשגעת את השוק. מה עבר על פייבר בשנה החולפת ואיזה לקח היא מלמדת כשמתלבטים איך לבחור מניה

בקרוב אצלכם: טסלה החלה בצעדים לקראת כניסה לישראל

יצרנית הרכבים החשמליים פרסמה מודעות לקראת הקמת מערך שיווקי, אך תצטרך להקים מוסך מרכזי לפני הכניסה לשוק. על פי המודעה, החברה דורשת “גישה בלתי מתפשרת לחתירה להצלחה ומנטליות צוותית”. בזמן שרבים שואלים איך לסחור במניות, מאסק ממשיך להפתיע

הנצפים ביותר

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות להיות לקוחות 'גולד' בחדר המסחר יהיה עליהם למלא את טפסי הרישום של 'גולד'. בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן