fbpx

חדשות שוק ההון: כיצד יכול ציוץ אחד “להטיס” מניה ב-1,100%?

מייסד טסלה קרא לעוקבים שלו להשתמש באפליקציית סיגנל, שכמעט וקרסה, אלא שהמשקיעים מיהרו להשקיע במניה וגילו: זאת לא המניה הנכונה. מבולבלים? ביג שוט ניוז עושה לכם סדר

שתף כתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
זה מה שקרה למניית סיגנל מאז הציוץ

ביום חמישי האחרון קרא מאסק לעוקבים שלו להשתמש בסיגנל, אפליקציית ההודעות המתחרה של וואטסאפ. הדבר הוביל בסופו של דבר לתנודות משמעותיות בשוק כתוצאה מטעות של המשקיעים אבל גם לכמות בלתי נתפסת של משתמשים חדשים.

נתחיל במהות. אפליקציית סיגנל, שמאסק המליץ עליה, שמה דגש על נושאי אבטחה. ההודעה מגיעה בצל הודעת אפליקציית ווטסאפ למשתמשים, לפיה החל מה-8 בפברואר יוכלו להשתמש בה רק אם יאשרו שיתוף עם פייסבוק. המשמעות היא שהחברה תוכל לשתף מידע של משתמשים בשאר הפלטפורמות של פייסבוק. בעקבות הציוץ, עלה הביקוש לאפליקציה והחברה הודיעה על תקלה. 

אלא שאז נוצרה גם השפעה מוזרה על שוק ההון.  מניית סיגנל (סימול: SIGL) עלתה ב-1,100 אחוז. מדוע ההשפעה מוזרה כל כך? משום שלאפליקציית המסרים אין בכלל מניה כזאת. המשקיעים, כך מתברר, זיהו בציוץ של מאסק כלי מינוף רחב מאוד לכסף שלהם, השקיעו בסיגנל שעלתה בשיעור מטורף ובסופו של דבר התברר להם כי חברה אחרת עומדת מאחורי המניה.

משתמשים בוואטסאפ ולא רוצים לשתף מידע? תמחקו את האפליקציה

כך זה קרה: הסיפור המלא מאחורי הציוץ של מאסק

רוצים להתעדכן בחדשות שוק ההון? לחצו כאן

למאסק, כך על פי דיווחים שונים, יש בטן מלאה על מארק צוקרברג ופייסבוק. כך למשל, לאחר שתומכי טראמפ פרצו לקפיטול בסוף השבוע, מאסק צייץ ל-41 מיליון העוקבים שלו: “זה מה שנקרא, אפקט דומינו. אתר שמדרג נשים בקמפוס”, “הקפיטול מותקף על ידי אדם עם כובע ויקינגים”. מאסק, למי שלא הבין, רמז לכך שפייסבוק שעלתה לאוויר ב-2004 הציעה ללקוחות שלה לבחור מי מבין שתי סטודנטיות שהציגו בפניהם באמצעות תמונות נראית טוב יותר.

בלי ניסיון וללא הון עצמי: כך תוכל לסחור על הכסף שלנו!

לרוב האנשים אין הון התחלתי מספיק גדול כדי להתחיל לסחור בשוק ההון. גם אם יש להם את הכסף, רוב האנשים מפחדים להפסיד אותו. לאחרים אין את הזמן להשקיע, או את הניסיון הנדרש. בדיוק בשביל זה, יצאנו עם תוכנית מהפכנית שבה תוכל לקבל תיק על סך $10,000 כח קנייה למסחר בשוק ההון.
הרווחת כסף? נתחלק חצי חצי.
הפסדת? ניקח את ההפסד עלינו!

רוצים להתעדכן בחדשות שוק ההון ולהתחיל לסחור על חשבוננו?

ובכן, מניית טסלה של אלון מאסק היא רק דוגמא אחת לנסיקה של מניות שנמצאות בפריצה. כן, דווקא בתקופת הקורונה. סביר להניח שאם הייתם עושים צעד בנדון, גם אתם הייתם חלק מאותם משקיעים שרשמו תשואה נאה של מאות אחוזים על מניות ומזהים את המניה הבאה שהולכת להתפוצץ. כאן למעלה, אם אתם מתאימים לתכנית כמובן, תוכלו לעשות את הצעד הראשון כדי להבין אתם תוכלו לסחור עם ליווי צמוד מאיתנו ללא ניסיון והון עצמי. אתם עדיין כאן?

מומלצים עבורך

הנצפים ביותר

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות להיות לקוחות 'גולד' בחדר המסחר יהיה עליהם למלא את טפסי הרישום של 'גולד'. בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן