fbpx

יעקוף את גייטס? אלון מאסק בדרך למקום השני ברשימת עשירי העולם

מייסד חברת המכוניות בן ה-49 כבר עקף את מארק צוקרברג מפייסבוק וכעת הוא מתכוון להסתער על המקום השני, אחרי שהחברה שלו, הבולטת במסחר יומי בשוק ההון, נכנסה למדד היוקרתי s&p 500. ומי במקום הראשון?

שתף כתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
המטרה הבאה: ג'ף בזוס. מאסק (Photo by jdlasica on Foter.com / CC BY)

מסחר יומי בשוק ההון הוא עסק לא פשוט עבור המשקיעים, אבל ככל שמדובר בבעלי החברות, נראה כי רמת המתח והתחרות אף גדולה יותר. מייסד ומנכ”ל טסלה, אלון מאסק בן ה-49, כבר עקף את מייסד פייסבוק מארק צוקרברג ותפס את המקום השלישי ברשימת האנשים העשירים בעולם, אלא שכעת הוא מתקרב בצעדי ענק גם למקום השני. לאחרונה פרסמנו בפורטל כי יצרנית המכוניות החשמליות שלו, טסלה, תיכנס למדד ה-S&P 500  בבורסה האמריקנית בסוף דצמבר ובהתאם לכך מנייתה ממשיכה לזנק.

כעת, המניה של טסלה קרובה מאוד כדי להפוך אותו לסגנו של האיש העשיר בתבל, כאשר יעקוף את ביל גייטס הממוקם במקום השני בעולם. טסלה השלימה בימים שלישי ורביעי זינוק אדיק בתוך יומיים, של 19.2 אחוז. המניה הוסיפה 15 מיליארד דולר להון האישי של מאסק שמוערך כרגע ב-117.5 מיליארד דולר. מתחילת השנה זינקה המניה בכמעט 500 אחוז. 

רשימת האנשים העשירים בתבל כבר פורסמה בתחילת השנה על ידי מגזין פורבס ואז נראתה כך: את המקום הראשון תפס ג’ף בזוס (56) מארה”ב, מייסד אמזון, עם הון מוערך של 141.8 מיליארד דולר. גייטס (62) מארה”ב, מייסד מיקרוסופט, היה במקום השני עם הון מוערך של 106 מיליארד דולר. במקום השלישי היה ברנאר אונו (71) מצרפת, בעלי לואי ויטון וספורה, עם הון מועדך של 90.7 מיליארד דולר. מיד אחריו הופיע וורן באפט (89) מארה”ב, ראש הקונצרן Berkshire Hathaway, עם הון מוערך של 80.8 מיליארד דולר.

אנחנו יודעים מה עשית בקיץ האחרון. טסלה

צוקרברג דורג אז במקום השביעי ומאסק לא הופיע שם, אלא שבעקבות הנסיקה של טסלה, דברים השתנו. מאסק שווה כעת 115.4 מיליארד דולר, צוקרברג 110.8 “בלבד”. בזוס, שהונו מוערך בכ-202 מיליארד דולר, תופס עדיין את המקום הראשון.

לפני כחודשיים פורסם כי שוויו של מאסק נחתך בכ-16.3 מיליארד דולר ביממה. הוא דורג אז במקום החמישי ברשימה, אחרי ברנאר ארנו. באותו יום, בזוס ספג בעצמו ירידה של 7.9 מיליארד.

רוצים לשמוע כיצד אפשר להצליח במסחר יומי בשוק ההון? כאן למטה תוכלו לקבל עוד פרטים:

בלי ניסיון וללא הון עצמי: כך תוכל לסחור על הכסף שלנו!

לרוב האנשים אין הון התחלתי מספיק גדול כדי להתחיל לסחור בשוק ההון. גם אם יש להם את הכסף, רוב האנשים מפחדים להפסיד אותו. לאחרים אין את הזמן להשקיע, או את הניסיון הנדרש. בדיוק בשביל זה, יצאנו עם תוכנית מהפכנית שבה תוכל לקבל תיק על סך $10,000 כח קנייה למסחר בשוק ההון. הרווחת כסף? נתחלק חצי חצי. הפסדת? ניקח את ההפסד עלינו!

לחץ על הכפתור כאן למטה ותבין איך עובדת תכנית הנוסטרו שלנו

הנצפים ביותר

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות להיות לקוחות 'גולד' בחדר המסחר יהיה עליהם למלא את טפסי הרישום של 'גולד'. בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן