כך נשאבתי לקבוצה בדיסקורד של מניות ועשיתי אלפי דולרים

מאיה הראל התחילה לסחור בשוק ההון בדיוק לפני שנה כשראתה המון מניות שלא מפסיקות להתפוצץ בוול סטריט. דווקא כשהתחילה לסחור היא נכנסה להפסדים והרגישה אבודה. רק לאחרונה היא שמעה מחבר על קהילה סודית בדיסקורד, קבוצה שעוזרת לקהילת הסוחרים שלה להרוויח כסף ממסחר במניות בשוק ההון. בטור מיוחד היא מספרת איך הצליחה למחוק את ההפסדים ולהרוויח אלפי דולרים בכל חודש

שתף כתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
כך אני מרוויחה כסף באמצעות ממשק שנקרא דיסקורד. צילום: יאיר סיגרון
כך אני מרוויחה כסף באמצעות ממשק שנקרא דיסקורד. צילום: יאיר סיגרון

תוכן עניינים

הניסיון שלי לסחור בשוק ההון התחיל אי שם בחודש אוגוסט האחרון. והוא היה עגום. נמשכתי לתחום ההשקעות אחרי שראיתי את העליות המטורפות שהחלו באפריל 2020. לא היה לי ניסיון בשוק ההון לפני כן ואף אחד מהמשפחה שלי לא הבין במניות. הייתי אדם רגיל עם עבודה רגילה שחוץ מהפנסיה, לא הייתה לו שום זיקה לשוק ההון.

באמצע 2020, כשהמניות החלו להתאושש השיח על שוק ההון נהיה הרבה יותר במיינסטרים. פתאום חברים דיברו על הקפיצה של זום, על ההזדמנות של מודרנה על חברות הקנאביס, גיימינג, וכן – גם על טסלה.  

עולם שלם וחדש נפתח בפניי

אז, יחד עם חבר נוסף, החלטנו שאנחנו מתחילים לשחק במניות. לא ידענו בדיוק מה זו תעודת סל ומה זה מדד הנאסד"ק אבל אמרנו "יאללה, יהיה בסדר" ופתחנו חשבון מסחר באחד הבנקים.  בהתחלה דווקא הלך לנו לא רע, ועשינו קצת כסף. 

אבל בהמשך המצב קצת הסתבך. באזור חודש אוקטובר השוק נהפך לחכם יותר, עדיין היו מניות שרכבו על ההייפ סביב הקורונה, בעיקר עם מניות טכנולוגיה וסקטור הרכבים החשמליים. ולמרות זאת, פתאום תיק ההשקעות שלנו החל לצנוח בעשרות אחוזים. מה קרה? בעיקר מימושים אמוציונלים ובחירות במניות פופוליסטיות. העליות שלנו נמחקו והתיק נכנס להפסד. 

מניית טסלה. השוק התפקח. מניות כבר לא עולות ככה סתם כמו ההייפ שהיה ב-2020

בסוף מימשנו את הכול ועם העמלות ששילמנו לבנק יצאנו מההרפתקה הזאת די מבואסים.

ואז גיליתי קהילה סודית חדשה

בערך חודש מאז שיצאתי, ישבתי עם קולגה מהעבודה ודיברנו על החוויה הראשונה שלי בשוק ההון. הוא קלט את גודל האכזבה שלי וניסה לעודד אותי להמשיך בכל זאת לסחור. הוא סיפר לי על איזו אפליקציה שקוראים לה דיסקורד שעוזרת לסוחרים. הוא אמר לי שמדובר בממשק מעולה, שאת הקהילה הזאת מנהלים אנשים מנוסים וותיקים בשוק ההון ושכדאי לי לבדוק את זה. 

אז בדקתי והיום אני יכולה לספר בוודאות שהקהילה הזאת שינתה לי את החיים. אני כבר אספר למה הפלטפורמה הזו כל כך איכותית לכל מי שרוצה לסחור ולהרוויח בשוק ההון אבל לפני כן, בטח חלקכם תוהים בכלל במה מדובר. 

מה זה דיסקורד

Discord מאפשר לתקשר עם אנשים בצ'ט ובשיחות וידיאו, אך יש לו גם פיצ'רים עוצמתיים שעוזרים לסוחרים בשוק ההון לתקשר זה עם זה. 

הרשת החברתית הזו מאפשרת ליצור קשר מיידי אחד עם השני מה שעוזר לסוחרים לנצל אותה כדי לשלוח לקבל איתותים, המלצות השקעה ומסרים לקנייה או מכירה של מניות בזמן אמת.

איך זה עובד?

אחרי שנרשמתי לשירות במחיר של 49.9 שקל בחודש, קיבלתי גישה לקבוצת הדיסקורד ומיד התחלתי לקבל הרבה מאוד מידע. 

2 המלצות בדיסקורד מאפריל
2 המלצות בדיסקורד מאפריל. "חוץ מדיסקורד, מקבלים גם קהילת משקיעים תומכת וכתבות מומלצות

המלצות למניות במסחר יומי ותיעוד עסקאות סווינג זה משהו שקיבלתי כמעט כל בסיס יומי. עוד בשלב ההרשמה, בזכות הדרכה של מנהלי הקהילה, כבר ארגנתי לי חשבון מסחר במקום אמין שלא גובה עמלות גבוהות כמו שהיה לי בבנק. ואז, אחרי כמה חודשים של קיפאון מאז הפעם הראשונה שלי בשוק – חזרתי לעניינים. 

מה שהיה יפה בשירות של קהילת הדיסקורד שנרשמתי אליה זה שהרגיש שקיבלתי את "כל החבילה": עם ההרשמה שלי לשירות קיבלתי ארבעה וובינרים קצרים שעזרו לי להכנס לעניינים: ככה למדתי את השפה של הקבוצה, ניהול סיכונים והסברים טכניים כמו "פקודת עצר" (שמוכרת באופן אוטומטי את המניה אם היא ירדה באופן שהגדרתי מראש). בנוסף, קיבלתי גם גישה לתוכן של קבוצת הדיסקורד הזו. 

מה קורה בדיוק בדיסקורד. 

הפיצ'ר שמשך אותי בדיסקורד זה המלצות קניה של מניות. צוות הסוחרים של הקהילה, משתף בערוץ סקירה של מניה. בכל סקירה מתפרסמת המלצה לרכישה. ההמלצה כוללת את שם המניה עם הסימול. אם הסוחרים צופים שהמניה תעלה הם רושמים "Long", אם הם צופים שהמניה תרד אז הם רושמים "Short". 

עסקה שעלתה בדיסקורד שנתנה לי 160 דולר
עסקה שעלתה בדיסקורד שנתנה לי 160 דולר. מנהלי הקהילה לא מוכרים חלומות

מה שיפה זה שהם כותבים גם לאן הם צופים שתגיע המניה, והם גם נותנים הנחיה מפורשת של איפה לשים את פקודת העצר.

העסקה הראשונה שלי הייתה מאוד מרגשת. מיד כמה ימים שלי בתוך הדיסקורד עלתה המלצה שנראתה לי סבבה. 

המניה הייתה פרונטייר (ULCC). שמעתי עליה קצת, אז קראתי עליה עוד טיפה וגיליתי שזו חברה בתחום התעופה. המניות שם יכולות תמיד להפתיע, ועם פקודת העצר המחמירה (20.85 דולר, 16 סנט פחות מהמחיר הנוכחי) הרגשתי שזו יכולה להיות אחלה הזדמנות בשבילי. 

אז שמתי 10,000 דולר המתנתי בסבלנות, כעבור כמה שעות – זה קרה. מחיר המניה הגיע ליעד שחזו בקהילה (גידול של כ-1.6%) ואני יצאתי עם 160 דולר. 

אני חייבת להגיד שגם אני הופתעתי מכמה שזה קל. מערכת המסחר המתוחכמת לצד המידע שקיבלתי בדיסקורד הפך את החוויה למאוד קלה ולא מסורבלת. בהערכה גסה, כל הדבר הזה לקח לי בערך 20 דקות סך הכול. 160 דולר ב-20 דקות. 

מה אהבתי?

את התגובות המחזקות של חברי הקהילה, את זה שמנהלי הקבוצה לא מוכרים חלומות אלא עוזרים לי להרוויח כסף, את התחזיות ואת זה שאם מניה יורדת אז הפקודת יציאה שלי היא מחמירה. 

ומה שעוד מצא חן בעיני, זה שקהילת הדיסקורד מספקת גם כתבות שמיועדות אך ורק לחברי הקהילה. מדי יום הקהילה משתפת כתבות עם טיפים להשקעות בטווח הבינוני והרחוק. רק לאחרונה, הם שיתפו בכתבה שממליצה על 10 מניות להשקעות ברבעון הקרוב. מדובר ב-10 מניות חזקות ויציבות שצוות הסוחרים של חברי הקהילה בחר. 

הסיבה שאני כל כך מתחברת לשירות הזה הוא כי אני עובדת במשרה עמוסה ומאוד אינטנסיבית. אין לי זמן במהלך העבודה לפתוח אתרים כלכליים ולקרוא את כל הניתוחים. הדיסקורד מרכז לי את כל מה שאני צריכה לדעת במקום אחד. באופן תמציתי. 

בגלל זה ובגלל כל הפיצ'רים החדשניים שמלווים לקהילת הדיסקורד הזאת, אני חושבת שמדובר בשירות לא פחות ממבריק. שירות שעזר לי להרוויח אלפי דולרים ממסחר בשוק ההון. מי שיצטרף – ירוויח בגדול. 

עלייה של 32% מאז שביגשוט המליצו על המניה ב Discord

סכום קטן שנותן הרבה

המניה הזאת הייתה במקום עם העיגול האדום, אבל צוות הסוחרים שלנו צופה שהיא תעלה למקום הזה עם העיגול הירוק. את העסקה הזאת פספסת אבל יש עוד עשרות עסקאות ש+BigShot מפרסם על בסיס שבועי.

רוצה ללמוד איך תוכל להיכנס בזמן אמת?

בעזרת +BigShot תוכל להשקיע ולסחור כמו מקצועני וול-סטריט ב49.90 שקל בלבד!

בשירות החדשני שלנו יש לך את כל המידע שאתה צריך כדי לנצח את השוק ולהגיע עד סוף 2021 לתשואות של עשרות ומאות אחוזים על תיק ההשקעות שלך – בפשטות, במהירות, ובחוכמה.

מה מקבלים כחלק מקהילת  +BigShot:

✅ תקבל גישה לשירות דיסקורד המלא בהמלצות על עסקאות חמות.
✅ תקבל את כל הידע והכלים שאפשר להתחיל להרוויח בעזרתם – כבר מהיום הראשון בשירות!
✅ תלמד איך בונים תיק השקעות מ-א' ועד ת', איך בוחרים מניות, וכיצד מגבשים אסטרטגיית מסחר.
✅ תקבל המלצות לביצוע עסקאות מהסוחרים הכי טובים בארץ – רגע לפני שהם נכנסים לעסקה.
✅ תקבל רשימה של 10 המניות החמות ביותר שחייבות להיות בתיק ההשקעות שלך.
✅ לא תצטרך יותר לרדוף אחרי חדשות (שחלק גדול מהם פייק ניוז).
✅ קהילת הסוחרים של +BigShot מרוויחים ראשונים!
✅ שיעורי פרימיום ב-LIVE!
✅ כתבות פרימיום שיתנו לך ניתוח מעמיק, ייעוץ ופרשנות מקצועית של גורמים מובילים בשוק.
✅ חשיפה לתיק הסווינג שלנו.

ועוד…

את כל הטירוף הזה תוכל לקבל בהצטרפות לשירות המהפכני שלנו +BigShot החל מ-49 שקל לחודש במקום 99 שקל לחודש!

*המחיר הינו מחיר השקעה ויעלה בקרוב.

לחץ על המודעה והצטרף עכשיו ל+BigShot במחיר השקה.

חשוב שתדע שהשירות שלנו מנוהל מקצועית על-ידי בית ההשקעות "גולד ניהול פיננסי" ועומד בהנחיות הרגולטוריות. לכן, כחלק מההצטרפות תעבור שאלון בירור צרכים וחתימה על טפסי יעוץ כדי שנוכל לתת לך את המידע המדוייק ביותר ממומחים בעלי רישיון ייעוץ.

מומלצים עבורך
תגובות

9 תגובות

  1. הצטרפתי ואני לא מקבל את כל הדברים שהופיעו בכתבה של מצתרפת חדשה שמופיעה בכתבה שלכם אנא בדקו את רישום שלי יתעדכנו אחתי

  2. אחרי שהתנסיתי עם שורה רחבה של מוצרים, ביניהם שירותים של בלומברג ו-CNBC אני יכול להגיד בוודאות שהדיסקורד זה אחד מהכלים הכי טובים שיש. למי שרוצה לעשות כסף קל בשוק ההון בלי לסכן את הכסף שלו קהילות סוחרים בדיסקורד זה הדיבור!

  3. יוחנן רושו
    כנ"ל הצטרפתי והרובוט חייב אותי פעמיים .עד עתה לא שמעתי מכם שום דבר ואינני מחובר לדיסקורד. 1. בטלו חיוב אחד מתוך 2 ותיצרו קשר למייל שנכתב מספר פעמים במילוי הטופסולוגיה שלכם

    1. היי יוחנן, אנחנו לא מחייבים פעמיים מהכיוון שלנו ללא סיבה. יכול להיות שהיה איזה בלבול מהצד שלך, ובכל מקרה – העניין יטופל בהקדם ולא יהיה חיוב כפול. לגבי הטופסולוגיה – היות ומדובר בתוכן שכולל ייעוץ השקעות מיועצים ברישיון, מדובר בטפסים הנדרשים על פי חוקי הרשות לניירות ערך. השירות עובד לפי הספר, ולמרות שזה קצת פחות אינטואיטיבי בהתחלה (למרות שאנחנו עובדים לשפר גם את זה) – זה נותן ללקוחות שלנו את הביטחון שהם מקבלים מידע מקצועי ומבוקר. בטווח הארוך זה יתרון גדול בהרבה מחוסר הנוחות המיידי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

התחברות ל+BigShot

נראה שיש טעות בפרטים...

התחברת בהצלחה!שכחת סיסמה?
שכחת את הסיסמה? מלא את כתובת המייל ונשלח לך לינק לאיפוס הסיסמה


חזרה להתחברות

רוצה להכיר את המניות שהולכות לעלות?
לחץ כאן לקבל עוד פרטים

הצטרפו לניוזלטר שלנו לקבל את כל העדכונים החמים!

דילוג לתוכן