fbpx

כמה ההודים מוכרים דרך אמזון? הרבה יותר ממה שחשבתם

סך הייצוא של מוכרים קטנים ובינוניים בלבד דרך הפלטפורמה חצה רף כמעט בלתי נתפס. כנסו וגלו את המספרים

שתף כתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
ראלי מרשים של 60 אחוז השנה. חנות של אמזון בניו יורק

סך הייצוא של מוכרים קטנים ובינוניים בהודו דרך חברת אמזון (סימול: AMZN), חצה את רף 2 מיליארד הדולרים, כך על פי גורמים בכירים בחברה לסוכנות הידיעות רויטרס.
תכנית ה”גלובל סלינג”, לייצוא מוצרים לרחבי העולם, החלה בהודו – שוק מפתח לצמיחת החברה. בשנת 2015 התוכנית, שפותחה גם עבור שווקים אחרים, עזרה ליותר מ-60 אלף מוכרים מהודו לייצא מוצרים דרך 15 אתרים שונים של אמזון. במהלך ביקורו בהודו, מנכ”ל החברה ג’ף בזוס הבהיר שענקית האי-קומרס תשקיע מיליארד דולר בדיגיטליזציה של עסקים קטנים ובינוניים בהודו. הוא הוסיף כי הוא מצפה לייצא סחורה מהודו בשווי של עשרה מיליארד דולר עד שנת 2025. כרגע, נתח השוק עדיין קטן יחסית לייצוא האדיר מהודו, שמוערך ב-530 מיליארד דולר בשנה.

“לקח לנו יותר משלוש שנים להגיע לרף הזה, מיליארד דולר. היום אנו יודעים שאנחנו יכולים להשיג את המיליארד הבא בפחות מ-18 חודשים, מה שמבטא צמיחה של 100 אחוז”, אמר סגן נשיא שירות למוכרים של אמזון בהוד, גופאל פילאי, לרויטרס.

ענקיות הטכנולוגיה גוגל ופייסבוק החלו להשקיע בהודו בחודשים האחרונים כדי להתחיל ולהתחבר לשוק הצומח והמבטיח. בשבוע שעבר גוגל חתמה על הסכם לרכישת 7.7 אחוז מחברת ג’יו פלטפורמס בע”מ (היחידה הדיגיטלית של רליינס אינדסטריס). ההשקעה מביאה את ג’יו להשקעה של 20 מיליארד דולר. עוד הודיעה גוגל, כי היא מתכוונת להשקיע עשרה מיליארד דולר בהודו בתוך פחות משבע שנים, זאת דרך מספר אפיקי השקעה שונים, שותפויות, והשקעות בתשתיות.

מניות אמזון רשמו עד כה “ראלי” של 60 אחוז השנה. היעד הממוצע למחיר מניה של האנליסטים עומד על 3034 דולר, מה שמציע פוטנציאל של 2 אחוז עד סוף השנה.

בינתיים, בעוד שהדוחות הכספיים של אמזון ייצאו השבוע, האנליסט ג’ון בלקלדג’ העלה את מחיר היעד שלו עד כדי 3,700 דולר למניה, לאחר שקודם לכן העמיד אותו על 2,750 דולר למניה. לדבריו, הציפיה לתוצאות חזקות ברבעון השני, עם יעדים גבוהים מהתחזיות הראשוניות, מתבססות על המשך צמיחת החברה בתקופת הקורונה.

כ-36 אנליסטים נשארו בהמלצת קניה על המניה, שניים בהמלצת קניה חזקה ואחד בהמלצת מכירה

(הכתבה נערכה בשיתוף אתר טיפראנקס).

הנצפים ביותר

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות להיות לקוחות 'גולד' בחדר המסחר יהיה עליהם למלא את טפסי הרישום של 'גולד'. בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן