+BigShot מופעל להתנתק?

כמה כסף היה לך היום אם היית משקיע רק $100 בביטקוין לפני 10 שנים?

סקירת המהפך של המטבע הדיגיטלי המפורסם בעולם - ממטבע איזוטרי שאף אחד כמעט לא הכיר ועד להצלחה המסחררת

שתף כתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
ביטקוין
ביטקוין

תוכן עניינים

ההתחלה הייתה צולעת. השימוש המעשי הראשון בביטקוין נעשה לראשונה בשנת 2009, ולא הותיר רושם גדול מדי בעולם ההשקעות ובעולם בכלל. שנתיים אחר כך, המטבע הדיגיטלי הגיע לראשונה לשווי של $1, וגם אז, לא הורגשו רעידות אדמה כלשהן.

אם אתם קוראים את זה ומתקשים להאמין איך יכול להיות שנתוני הפתיחה של המטבע הדיגיטלי המצליח בעולם היו כל כך לא מרשימים, הנה כמה הסברים:

  • היום פשוט קל בהרבה לרכוש ביטקוין, אבל בעבר היה מסורבל להמיר את הכסף שלנו למטבעות דיגיטליים. כדי לעשות זאת, היו משתמשים בפייפאל, אבל באיזשהו שלב פייפאל עצרה את האפשרות הזו, כי הביטקוין היה עם דימוי של נכס לא אמין ועסקאות מהסוג הזה לעיתים יוחסו להונאה ומרמה. היום כולנו יודעים שפייפאל מאפשרת העברת תשלומים בביטקוין ובמטבעות גדולים נוספים (בארה"ב ובבריטניה). 
  • הקושי בהמרת ביטקוין לדולרים בתחילת 2011, מעיד על כך שהמטבע בכלל לא יועד לשמש כאופציה להשקעה. הביטקוין למעשה יועד להוות פתרון דיגיטלי לקנייה/מכירה של שירותים וסחורות (לקנות פיצה למשל…).
 

ואז המגמה החלה להשתנות. הביטקוין החל לנסוק.

 

בניגוד למטבעות המוכרים, (יורו או דולר) שמפוקחים על-ידי בנק מרכזי, ביטקוין לא נשלט על-ידי גוף אחד.

במקום זאת, הוא נסמך על מערכת שבה שותפים כל המשתמשים בו. זה יכול להיחשב כחיסרון, כי הדבר עלול לתת פירצה להלבנת הון, אבל יש בכך גם יתרון מובהק: זמינות ונגישות. בתוך רשת הביטקוין העברות נשלחות במהרה ומאושרות בתוך מספר דקות. היות והן מושלמות בתוך רשת בינלאומית, הן לא תלויות במיקומן הפיזי. כל אחד יכול להשתמש בביטקוין בגלל שהתוכנה זמינה להורדה ושימוש ללא עלות. כמו כן, היום, הרבה יותר בטוח לסחור במטבע.

מה קרה מאז?

  • אחרי שנים בהן הרשות לניירות ערך של ארה"ב התנגדה, הגיע שלב שבו כבר לא היה ניתן להתעלם מהצלחתו של הביטקוין, והיא החלה להסיר את המחסומים. שוק הקריפטו, והביטקוין בראשו, החל לקבל הכרה ולגיטימציה.
  • שוק הקריפטו גדל והשתכלל בעשור האחרון, המטבעות הקריפטוגרפיים הפכו לכלי השקעה מקובל ונפוץ, ורק הביטקוין עצמו – תופס כמעט 50% משוויו של כל שוק הקריפטו. היום כל אחד יכול פשוט לקנות ולמכור ביטקוין מהנייד שלו. משתמשים בפייפאל, בינאנס, איטורו, Square Cash יכולים כעת לרכוש ולמכור מטבעות קריפטו ישירות באפליקציות, וכך המסחר הפך להיות קל מאוד. לא רק הבנקים והבורסה מגלים עיניין, אלא גם מדינות העולם והחברות הגדולות, כמו טסלה למשל, שבעליה אילון מאסק, ידוע גם כמי שאוהב להזניק מטבעות חדשים.
 אם כל זה לא היה מספיק כדי להבין שמטבעות הקריפטו כאן כדי להישאר ולהפוך ללגיטימיים מתמיד – הנה עוד שתי סיבות חשובות:
  • החל מהשבוע האחרון (19.10.21), ניתן לסחור בביטקוין גם בוול סטריט. תעודת סל ראשונה שמבוססת על חוזים עתידיים של ביטקוין (BITO), החלה להיסחר בבורסה בניו יורק, ובכך הוענקה לביטקוין אחת החותמות הכי חשובות שלו אי פעם.            
  • עוד לא הספקנו להתאושש מהידיעה הזו, ויום אחרי, הביטקוין שבר את שיא כל הזמנים שלו והגיע לשווי של 66 אלף דולר!

אתם מבינים לאן אנחנו הולכים?

המטבעות הישנים נחלשים, השימוש בכסף מזומן הולך ופוחת בעסקים קטנים וגדולים כאחד, ונראה שהביטקוין, יחד עם מטבעות דיגיטליים נוספים, יהיו הכסף החדש שכולנו נשתמש בו בעתיד.

זו ההזדמנות שלכם להצטרף לחגיגת הביטקוין העולמית ולהתחיל לעשות מזה כסף! כל הפרטים על תוכנית ההכשרה המקיפה והראשונה מסוגה בישראל - כאן:

מפחד לסחור בשוק ההון לבד ולהפסיד?
יש לך הזדמנות לקבל תיק על סך 10,000$ כוח קניה ולהתחיל לסחור ללא הון עצמי


תשאיר את הפרטים, על מנת לצפות בהדרכה חינמית
שהכנו עבורך על שוק ההון ומלא שאלון התאמה שיבדוק את סיכויי ההצלחה שלך

מומלצים עבורך
עוד כתבות

התחברות ל+BigShot

נראה שיש טעות בפרטים...

התחברת בהצלחה!שכחת סיסמה?
שכחת את הסיסמה? מלא את כתובת המייל ונשלח לך לינק לאיפוס הסיסמה


חזרה להתחברות

רוצה להכיר את המניות שהולכות לעלות?
לחץ כאן לקבל עוד פרטים

הצטרפו לניוזלטר שלנו לקבל את כל העדכונים החמים!

רוצה להרוויח משכורת של מהנדס תוכנה מכל מקום בעולם, בלי לעבוד 9 שעות ביום בעבודה מתישה?

מלא פרטים ועבור לשאלון התאמה לשוק ההון

*במידה ותמצא מתאים לאחר שתמלא את שאלון ההתאמה אחד מציידי הכישרונות של גיא ברנד יצור איתך קשר לגבי המשך התהליך

דילוג לתוכן