+BigShot מופעל להתנתק?

לראשונה בישראל: הכשרה ייחודית למסחר בקריפטו שמפקידה לכם בידיים $20,000 כוח קנייה מבלי שתסכנו שקל מהכיס הפרטי!

בימים אלו המדיה סוערת מידיעה מרעישה המטלטלת את עולם המסחר: תוכנית הכשרה מהפכנית המאפשרת לישראלים לסחור במטבעות קריפטו (מטבעות דיגיטליים) - תוך קבלת ליווי מקצועי לכל אורך הדרך ובלי שיסכנו שקל מהכיס הפרטי שלהם. יש חיה כזאת?? הצלחנו לאתר את בעלי הבית ש"השתגעו".

שתף כתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
סוחר הקריפטו הישראלי אלון קריאף אחרי עוד עסקה מוצלחת
סוחר הקריפטו הישראלי אלון קריאף אחרי עוד עסקה מוצלחת

תוכן עניינים

תל אביב, בית רובינשטיין, בסביבות 9 בבוקר. "ארבנו" אני וצוות צילום נסתר ממש אל מאחורי גבם של יזם שוק ההון ומנכ"ל חברת ביג שוט – גיא ברנד (51) וסוחר שוק ההון ומומחה הקריפטו והמט"ח – אילן טננבאום (35) והפצרנו בהם לתת תשובות על תוכנית הכשרת הסוחרים שפיתחו.

זו מתיחה, נכון? אין מצב אתם נותנים $20,000 ולוקחים את הסיכון על עצמכם. מה יוצא לכם מזה??

(אילן מיהר לענות אבל גיא לקח את המושכות באסרטיביות…)

 "תן לי, אילן.

אתה צודק, זה משהו שלא קיים בשוק הקריפטו אבל קיים כבר שנים במסחר במניות. ועם יד על הלב? אני מאוד שמח על זה, למרות שבאת בהפתעה, שעכשיו יש לנו הזדמנות לחשוף ולספר על התוכנית המדהימה הזאת. אז כמו שאמרת, כן, זה בדיוק מה שקורה בתוכנית: הסוחרים שלנו עוברים הכשרת קריפטו, מקבלים חשבון התחלתי של 20,000 דולר והסיכון על המסחר הוא עלינו. הם לא מסכנים אפילו שקל".  

רגע, מה זאת אומרת "התחלתי"? הם יכולים לקבל גם יותר?

(הפעם אילן ענה ראשון) "בוא אני אסביר לך. התוכנית הזו בנויה מכמה שלבים: השלב הראשון הוא הכשרה בת חודשיים שבה אני, גיא ועוד צבא שלם של יועצי מסחר משופשפים משתפים אותך בידע והניסיון האישי שלנו. בשלב הבא מתרגלים מסחר באמצעות מערכת "דמו". אם הצלחת לעמוד ביעדים – אתה יוצא לדרך עם חשבון השקעות אמיתי. בלי משחקים, בלי אותיות קטנות ועם הזדמנות לייצר הכנסה משמעותית נוספת. אחר כך, אם תמשיך להוכיח את עצמך, חשבון ההשקעות הזה יכול לתפוח ולהגיע גם לסכום של עד $200,000" (גיא התפרץ: "אתה מקבל כאן כרטיס VIP לליגה של הגדולים והזדמנות לצבור ניסיון פרקטי במסחר")/

מימין לשמאל: יזם שוק ההון גיא ברנד ומומחה הקריפטו אילן טננבאום
מימין לשמאל: יזם שוק ההון גיא ברנד ומומחה הקריפטו אילן טננבאום

אוקיי, התחלתם לסקרן. ולמי התוכנית מתאימה בדיוק?
(גיא התעקש לענות)

"אני אענה. אבל לפני זה חשוב לי להדגיש משהו. מסחר בשוק ההון או בקריפטו בפרט הוא ממש לא הבטחה להתעשרות קלה או מהירה. אז אם אתה מסוג האנשים שאחרי הפסד ראשון הם מתקפלים ו'סוגרים את הבסטה' – אין לך מה לחפש בהכשרה הזאת. היא לא תתאים לך. אתה צריך להבין שמדובר בתהליך; אתה עובר הכשרה, מקבל גישה לחשבון השקעות שלנו. לפעמים מפסיד, לפעמים מפסיד פחות… אבל בסופו של דבר עושה דרך שעשויה להגדיל לך את ההון בטווח הארוך.

אם למשל אתה צעיר בן 21-29, נמאס לך מעבודה במשמרות, השכירות יקרה לך מדי או שאוטוטו אתה נושק ל-30 אבל נשארת 'תקוע במקום' כמו שאומרים – מסחר בקריפטו הוא בהחלט ערוץ ריאלי שעשוי לספק לך ביטחון כלכלי משמעותי בעתיד"

(ואילן הוסיף)

"אפילו אם אתה בן 30-44, עם שכר דירה על הראש, מינוס בבנק, הלוואות, לא יכול לקנות לאישה מתנה ליום נישואים, כבר לא נעים לך לקחת כסף מההורים, אין אפילו מספיק כדי לשלם על החוג של הילדה – אז גם לך זה יכול להתאים. אבל אתה חייב להיות בזה לא ב-100% אלא ב-1,000%!". 

התוכנית כוללת ליווי? מה קורה אחרי ההכשרה?
(אילן השיב בנחרצות)

"חד משמעית! כל מי שמסיימים הכשרה אצלנו – נהנים מליווי מקצועי שיעזור להם לסחור בחוכמה. ואני אגיד לך יותר מזה – התוכנית הזו לא רק נותנת כלים שיהפכו אותך לסוחר נוסטרו מצליח – אלא הופכת אותך לחלק מקהילה. קהילה שלמה של סוחרי נוסטרו שההבדל ביניהם לבין סוחרים רגילים זה שהם לא פועלים כ-'זאבים בודדים' אלא כ'לגיון סוחרים' עוצמתי. הם יכולים להתייעץ אחד עם השני, לעזור כשמתעוררות בעיות, אנחנו תמיד כאן… זה כמו משפחה. אבל אם אתה סוחר לבד?? או או… דבר ראשון אתה מסכן את הכסף של עצמך. זה אומר שכנראה תפעל מ'הבטן' ויש סיכוי גדול יותר שתעשה טעויות מסוכנות. ואני לא אומר לך את זה סתם. הסטטיסטיקה אומרת שכ-95% מסוחרי הקריפטו היומיים, כאלו שאין להם מעטפת מקצועית שתומכת בהם – מפסידים המון כסף. דבר שני, אתה לעולם לא תראה את התמונה המלאה; יכול להיות שתפספס עסקאות כי אין לך גורם מקצועי שאתה יכול לפנות אליו". 

מומחה הקריפטו אילן טננבאום מלווה תלמידים במהלך מסחר על מטבעות קריפטו
מומחה הקריפטו אילן טננבאום מלווה תלמידים במהלך מסחר על מטבעות קריפטו

ותגיד, גיא, למה דווקא מסחר בקריפטו? מה כל כך מיוחד בזה?

(גיא ואילן החליפו מבטים ולא האמינו שאני שואל את זה בכלל)

"אני אגיד לך למה. כי קודם כל מדובר בשוק רותח של שני טריליון דולר וכל הסימנים מצביעים על כך שהוא הולך לגדול פי וכמה יותר ממה שהוא עכשיו. דבר שני, מסחר בקריפטו זה 24/7. אתה יכול לבצע מסחר בכל מקום: אצל החמות, במסעדה, ברכבת, בחו"ל או אפילו בבית כשאתה לובש פיג'מה במיטה. כל מה שאתה צריך כדי להתחיל זה מחשב וחיבור לאינטרנט. סה טו".

אז יש הכשרה, אין סיכון על הכסף ונותנים לי ליווי מלא. בטוח יש פה איזה 'קאץ'. אתם בטח רוצים התחייבות.

(גיא 'הרביץ' לי נאום)

"החזון שלנו בביג שוט הוא לבנות את קהילת סוחרי הנוסטרו הגדולה והחזקה בארץ שנכון להיום היא כבר מונה למעלה מ-1,000 ישראלים שסוחרים על הכסף שלנו. מדובר בלמעלה מ-5 מיליון דולר שנסחרים ע"י אנשים שהיו במקום שלך פעם.

בקיצור – שום קאץ' ושום התחייבויות! ההתחייבות היחידה היא שלנו כלפיך – לעשות הכול שתהפוך לסוחר מצליח שיכול להגדיל את היקף ההון שלו – בלי שתסכן שקל מהכיס. 

כאן אגב יש לך 2 אופציות:

אם כבר יש לך ניסיון במסחר בקריפטו, ואתה יכול להגיע לתיק רווחי (אפילו אם בכסף קטן) אתה יכול להתחיל ללא עלות ולקבל את חשבון הנוסטרו שלנו. אבל אם אתה מתחיל ורוצה לסחור בקריפטו אז תהיה עלות על הכשרה מקצועית ובהמשך תקבל גישה לסחור על הכסף שלנו. וכמובן שבמקרה כזה אתה נדרש להפגין מחויבות טוטאלית לתהליך. בלי לחפש קיצורי דרך.

בנוסף – חשוב לי שתבין שאנחנו עובדים במודל עסקי מסוים: מצד אחד – אתה 'מתגלח' לנו על הכסף מבלי שתסכן שקל ומצד שני, ברגע שאתה מרוויח, אנחנו מתחלקים איתך ברווחים. מצב של WIN-WIN מה שנקרא".

 ויש לך הוכחות שזו עובד?
(גיא שלף את הסמארטפון והשיב בביטחון מלא)

"תראה בעצמך – הנה חבר'ה שעשו אצלנו הכשרה בתוכנית נוסטרו על מניות. ראינו שם הצלחה מרשימה אצל קרוב ל- 1,000 סוחרים. אנחנו מתכוונים להעתיק את ההצלחה הזאת גם בשוק הקריפטו".  

 פייר? אותי שכנעתם… מה אני אמור לעשות כדי להצטרף לתוכנית ההכשרה? (גיא סיכם וכיוון אותי)

"אתה לוחץ על הכפתור למטה, ממלא שאלון קצר שיבדוק אם יש לך את הנדרש כדי שתוכל להצטרף לקהילת סוחרי הנוסטרו שלנו. עצה ממני? מציע שתזדרז כי יש לנו מקום ל-25 אנשים בלבד בכל מחזור הכשרה".

*אחרי שתלחץ על הכפתור תועבר לשאלון קצר שיבדוק אם אתה מתאים לתכנית ההכשרה ולקבלת תיק מסחר

 

מפחד לסחור בשוק ההון לבד ולהפסיד?
יש לך הזדמנות לקבל תיק על סך 10,000$ כוח קניה ולהתחיל לסחור ללא הון עצמי


תשאיר את הפרטים, על מנת לצפות בהדרכה חינמית
שהכנו עבורך על שוק ההון ומלא שאלון התאמה שיבדוק את סיכויי ההצלחה שלך

מומלצים עבורך

הכנו לך שאלון קצר שיבדוק אם אתה מתאים להצטרף לתכנית ההכשרה ולקבל תיק מסחר

מלא פרטים בטופס ועבור למילוי שאלון ההתאמה

*במידה ותמצא מתאים לאחר שתמלא את שאלון ההתאמה אחד מציידי הכישרונות שלנו יצור איתך קשר לגבי המשך התהליך

התחברות ל+BigShot

נראה שיש טעות בפרטים...

התחברת בהצלחה!שכחת סיסמה?
שכחת את הסיסמה? מלא את כתובת המייל ונשלח לך לינק לאיפוס הסיסמה


חזרה להתחברות

רוצה להכיר את המניות שהולכות לעלות?
לחץ כאן לקבל עוד פרטים

הצטרפו לניוזלטר שלנו לקבל את כל העדכונים החמים!

רוצה להרוויח משכורת של מהנדס תוכנה מכל מקום בעולם, בלי לעבוד 9 שעות ביום בעבודה מתישה?

מלא פרטים ועבור לשאלון התאמה לשוק ההון

*במידה ותמצא מתאים לאחר שתמלא את שאלון ההתאמה אחד מציידי הכישרונות של גיא ברנד יצור איתך קשר לגבי המשך התהליך

דילוג לתוכן