fbpx

לראשונה מאז 1932: גם הנשיא וגם 2 בתי הנבחרים הפסידו בבחירות

במידה וגם המועמד הדמוקרטי השני מג'ורג'יה ייבחר, יווצר מצב של 50-50 בסנאט. מצב התיקו בבית העליון יהיה מוטה למעשה לטובת הדמוקרטים, וזאת משום שכשנוצר מצב של תיקו סגנית הנשיא, קמאלה האריס תהיה בעלת האפשרות לשבור את התיקו לטובת הדמוקרטים החל מכניסתה לתפקיד ב-20 בינואר

שתף כתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
בדרך לנצח גם בבית הנבחרים. (KP Tripathi)

הדמוקרטים מתקרבים לניצחון בג’ורג’יה: במסגרת הבחירות לסנאט, הדמוקרטים זכו בלפחות כיסא דמוקרטי נוסף ממדינת ג’ורג’יה. דבר שמקרב לשליטה של הנשיא הנבחר ג’ו ביידן בבית הנבחרים. 

מוקדם יותר נודע כי המועמד הדמוקרטי רפאל וורנוק, ניצח את המועמדת הרפובליקאית קלי לואפר ובתוך כך נבחר לסנאטור הראשון השחור ממדינת ג’ורג’יה.  

ג’ון אוסוף, הוא ככל יהיה הסנטור הדמוקרטי השני מהמדינה הדרומית, וזאת לאחר שהביס את יריבו הרפובליקאי דיוויד פרדו.

במידה וזה הדבר, מדובר במערכת הבחירות הראשונה מאז 1932 שבה גם הנשיא וגם שני הבתים (הקונגרס והסנאט) מפסידים. 

אכזבה בג’ורג’יה? תלוי את מי שואלים

המשקיעים עוקבים בקוצר רוח אחרי הבחירות בסנאט. שני המושבים בסנאט בעלי חשיבות קריטית לקביעת מאזן הכוחות עבור ממשל ביידן העתידי בבית הלבן.

במידה וגם המועמד הצעיר אוסוף ייבחר ייווצר מצב של 50-50 בסנאט. מצב התיקו בבית העליון יהיה מוטה למעשה לטובת הדמוקרטים, וזאת משום שכשנוצר מצב של תיקו סגנית הנשיא, קמאלה האריס תהיה בעלת האפשרות לשבור את התיקו לטובת הדמוקרטים החל מכניסתה לתפקיד ב-20 בינואר.

מדובר על קרב צמוד ברגע האחרון והקריטי – מי המפלגה שתשלוט בסנאט

שליטה בסנאט על-ידי המחנה הדמוקרטי תעזור לביידן להעביר חבילות חילוץ גדולות נוספות שככל הנראה יכבידו על החוב של ארה”ב, מהלך שאליו הרפובליקאים מתנגדים. 

המחנה הדמוקרטי אף יוכל להעביר מהלך של עליית מסים, מהלך שיפגע ברווחי החברות הנסחרות בבורסה – מהלך נוסף שאליו המחנה הרפובליקאי מתנגד במרץ.

אנליסטים ממשיכים להדגיש שניצחון דמוקרטי בסנאט עלול לגרור ירידות של עד 10%. ולמרות זאת יום המסחר בוול סטריט מתנהל לפי שעה במגמה יציבה. 

במקביל להתפתחויות בג’ורג’יה יום המסחר בוול סטריט מתנהל ביציבות. כאשר מדד דאו ג’ונס מוסיף כעת כ-1.3% לערכו, הנאסד”ק נסחר 0.5% נמוך יותר, ומדד S&P 500 עולה ב-0.6%.

קבל את המדריך שבעזרתו תזהה את המניה הבאה שהולכת להתפוצץ!

שוק ההון מייצר אלפי הזדמנויות לייצור רווחים כל יום. אבל איך יודעים מהי הטכנולוגיה והמניה הבאה שבה אפשר להשקיע? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. לאחרונה השקנו, במיוחד עבורך, מהדורה דיגיטלית של הספר שלנו, שידריך אותך איך אפשר לייצר רווח. שים לב, הספר מוצע בחינם לזמן מוגבל! כל מה שאתה צריך לעשות זה ללחוץ על הקישור כאן למטה וליצור לעצמך את ההזדמנות.

רוצים גם אתם לדעת איך להשקיע במניות?

אם במקרה לא ראיתם או נרשמתם לוובינר המדהים שערכנו כאן בסוף השנה, כדי להבין איך עושים את זה נכון ומה קורה בשוק, הכנו לכם איבוק חינמי ומיוחד. באיבוק הזה, תוכלו לקבל מידע חשוב מאוד לגבי האופן שבו תוכלו לזהות את המניות הבאות שהולכות להתפוצץ. במילים אחרות: תוכלו להבין איך להשקיע במניות ומה הטיפים החשובים לקראת מהלך כזה. כאן למעלה, תעשו את הצעד הראשון בדרך לשלוש שיטות פשוטות לזיהוי המניה הבאה שתתפוצץ.

מומלצים עבורך

הנצפים ביותר

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות להיות לקוחות 'גולד' בחדר המסחר יהיה עליהם למלא את טפסי הרישום של 'גולד'. בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן