fbpx

מה זה יעשה לשוק? מודרנה: יעילות גבוהה משל פייזר בחיסון לקורונה

חדשות שוק ההון: אחרי הודעת פייזר - מודרנה, לה הסכם עם ישראל, השיגה יעילות של 94.5 אחוז. נשיא החברה: "הולך להיות לנו חיסון שיכול לעצור את הקוביד 19"

שתף כתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
חיסון לקורונה
בעוד שנה מאחורינו? החיסון לקורונה

חדשות שוק ההון: אחרי ההודעה של חברת פייזר, שהכריזה על יעילות של 90 אחוז בפיתוח חיסון לקורונה, חברת מודרנה הודיעה כי תוצאות החיסון לקורונה הציגו יעילות של 94.5 אחוז. החברה פרסמה את הנתונים כחלק ממשלב הניסוי המתקדם שלה, אבל הנתון החשוב יותר: יש לה הסכם עם ישראל. עד כה חתמה המדינה על הסכם עם שלוש חברות תרופות לרכישת החיסון: מודרנה, ארקטורוס ואסטרה-זנקה. כחברה באיחוד האירופי, ישראל תוכל להיות שותפה לקבלת חלק מנתח של 400 מיליון חיסונים – בהתאם לגודלה. מודרנה, אגב, זינקה אתמול בשיעור של 9.58 אחוז בתגובה להודעה.

אם פייזר ומודרנה יקבלו אישור ממנהל התרופות האמריקאי, ייתכן מאוד כי עד סוף השנה יהיו כ-60 מיליון מנות זמינות. עוד העריכו, כי לארה”ב יהיו יותר ממיליארד חיסונים משתי החברות (בארה”ב 330 מיליון אזרחים בלבד).

“מודרנה היא חברת החיסונים הראשונה איתה חתם משרד הבריאות כבר לפני חודשים. הודעת החברה היא בשורה מצוינת לאזרחי ישראל”, אמר שר הבריאות יולי אדלשטיין. “הפעילות של משרד הבריאות בחודשים האחרונים מוכיחה את יעילותה ואת הצלחתה באיתור, התקשרות ורכישה של החיסונים המובילים בשוק. יחד עם זאת, עדיין דרך ארוכה לפנינו ואסור לנו להיות שאננים”.

נשיא מודרנה, סטיבן הוג, אמר כי “הולך להיות לנו חיסון שיכול לעצור את הקוביד 19”. יותר מ-54 מיליון איש בעולם אובחנו כבר כחיוביים לקורונה וכשני אחוזים מתוכם נפטרו. במודרנה הבהירו כי התוצאות מתבססות על 95 נדבקים שקיבלו חיסון, כשרק חמישה מהם נדבקו. 11 היו במצב קשה.

 פייזר יצרה חיסון המכונה BNT162 – כזה שמכיל חלבונים שונים שכשמוזרקים לגוף ויוצרים תחושה כי מדובר בהידבקות בנגיף, כך שהגוף מייצר נוגדנים שמנטרלים אותו. כזכור, לפני מספר שבועות הודיעה החברה שתגיש ל-FDA (מנהל התרופות האמריקאי) בקשת ל”שימוש חירום” בחיסון, בהנחה שהנתונים יהיו טובים.

אם אתם רוצים לקרוא עוד בנושא חדשות שוק ההון, לחצו כאן.

בלי ניסיון וללא הון עצמי: כך תוכל לסחור על הכסף שלנו!

לרוב האנשים אין הון התחלתי מספיק גדול כדי להתחיל לסחור בשוק ההון. גם אם יש להם את הכסף, רוב האנשים מפחדים להפסיד אותו. לאחרים אין את הזמן להשקיע, או את הניסיון הנדרש. בדיוק בשביל זה, יצאנו עם תוכנית מהפכנית שבה תוכל לקבל תיק על סך $10,000 כח קנייה למסחר בשוק ההון. הרווחת כסף? נתחלק חצי חצי. הפסדת? ניקח את ההפסד עלינו!

לחץ על הכפתור כאן למטה ותבין איך עובדת תכנית הנוסטרו שלנו

הנצפים ביותר

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות להיות לקוחות 'גולד' בחדר המסחר יהיה עליהם למלא את טפסי הרישום של 'גולד'. בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן