+BigShot מופעל להתנתק?

מה זה יעשה לשוק? מודרנה: יעילות גבוהה משל פייזר בחיסון לקורונה

חדשות שוק ההון: אחרי הודעת פייזר - מודרנה, לה הסכם עם ישראל, השיגה יעילות של 94.5 אחוז. נשיא החברה: "הולך להיות לנו חיסון שיכול לעצור את הקוביד 19"

שתף כתבה

חיסון לקורונה
בעוד שנה מאחורינו? החיסון לקורונה

תוכן עניינים

חדשות שוק ההון: אחרי ההודעה של חברת פייזר, שהכריזה על יעילות של 90 אחוז בפיתוח חיסון לקורונה, חברת מודרנה הודיעה כי תוצאות החיסון לקורונה הציגו יעילות של 94.5 אחוז. החברה פרסמה את הנתונים כחלק ממשלב הניסוי המתקדם שלה, אבל הנתון החשוב יותר: יש לה הסכם עם ישראל. עד כה חתמה המדינה על הסכם עם שלוש חברות תרופות לרכישת החיסון: מודרנה, ארקטורוס ואסטרה-זנקה. כחברה באיחוד האירופי, ישראל תוכל להיות שותפה לקבלת חלק מנתח של 400 מיליון חיסונים – בהתאם לגודלה. מודרנה, אגב, זינקה אתמול בשיעור של 9.58 אחוז בתגובה להודעה.

אם פייזר ומודרנה יקבלו אישור ממנהל התרופות האמריקאי, ייתכן מאוד כי עד סוף השנה יהיו כ-60 מיליון מנות זמינות. עוד העריכו, כי לארה"ב יהיו יותר ממיליארד חיסונים משתי החברות (בארה"ב 330 מיליון אזרחים בלבד).

"מודרנה היא חברת החיסונים הראשונה איתה חתם משרד הבריאות כבר לפני חודשים. הודעת החברה היא בשורה מצוינת לאזרחי ישראל", אמר שר הבריאות יולי אדלשטיין. "הפעילות של משרד הבריאות בחודשים האחרונים מוכיחה את יעילותה ואת הצלחתה באיתור, התקשרות ורכישה של החיסונים המובילים בשוק. יחד עם זאת, עדיין דרך ארוכה לפנינו ואסור לנו להיות שאננים".

נשיא מודרנה, סטיבן הוג, אמר כי "הולך להיות לנו חיסון שיכול לעצור את הקוביד 19". יותר מ-54 מיליון איש בעולם אובחנו כבר כחיוביים לקורונה וכשני אחוזים מתוכם נפטרו. במודרנה הבהירו כי התוצאות מתבססות על 95 נדבקים שקיבלו חיסון, כשרק חמישה מהם נדבקו. 11 היו במצב קשה.

 פייזר יצרה חיסון המכונה BNT162 – כזה שמכיל חלבונים שונים שכשמוזרקים לגוף ויוצרים תחושה כי מדובר בהידבקות בנגיף, כך שהגוף מייצר נוגדנים שמנטרלים אותו. כזכור, לפני מספר שבועות הודיעה החברה שתגיש ל-FDA (מנהל התרופות האמריקאי) בקשת ל"שימוש חירום" בחיסון, בהנחה שהנתונים יהיו טובים.

אם אתם רוצים לקרוא עוד בנושא חדשות שוק ההון, לחצו כאן.

בלי ניסיון וללא הון עצמי: כך תוכל לסחור על הכסף שלנו!

לרוב האנשים אין הון התחלתי מספיק גדול כדי להתחיל לסחור בשוק ההון. גם אם יש להם את הכסף, רוב האנשים מפחדים להפסיד אותו. לאחרים אין את הזמן להשקיע, או את הניסיון הנדרש. בדיוק בשביל זה, יצאנו עם תוכנית מהפכנית שבה תוכל לקבל תיק על סך $10,000 כח קנייה למסחר בשוק ההון. הרווחת כסף? נתחלק חצי חצי. הפסדת? ניקח את ההפסד עלינו!

לחץ על הכפתור כאן למטה ותבין איך עובדת תכנית הנוסטרו שלנו


לחץ כאן לבדיקת התאמתך לתכנית המיוחדת!

לזמן מוגבל: קבל בחינם הדרכת וידאו מלאה שחושפת את אסטרטגיית המסחר שאחראית על 80% מכל הרווחים שלנו בשוק ההון

תלמד אסטרטגיות ייחודיות, טיפים וידע פרקטי שיעזור לך להפוך לסוחר נוסטרו מצליח בשוק ההון.

בונוס מיוחד: קבל בנוסף גם מדריך שיראה לך איך אפשר להרוויח בשוק ההון ללא הון עצמי ומבלי לסכן את החסכונות – במתנה (שווי של 179 ש"ח).

השאר פרטים בטופס ותועבר להדרכה מיד ובחינם!

מומלצים עבורך
עוד כתבות
[bsa_pro_ad_space id=1]

התחברות ל+BigShot

נראה שיש טעות בפרטים...

התחברת בהצלחה!שכחת סיסמה?
שכחת את הסיסמה? מלא את כתובת המייל ונשלח לך לינק לאיפוס הסיסמה


חזרה להתחברות

רוצה להכיר את המניות שהולכות לעלות?
לחץ כאן לקבל עוד פרטים

שרותי פרימיום

מחפש את היתרון בשוק ההון?

הירשם עכשיו לשירותי הפרימיום שלנו וקבל את הניתוחים, הטיפים וסקירות השוק לפני כולם!
דילוג לתוכן