+BigShot מופעל להתנתק?

מניות ה-MEME: הדור הבא כבר כאן!

מה זה שיבה אינו וגיים-סטופ לעומת מה שראינו במניות HKD בחודש החולף? האם יש דרך למצוא את המניה הבאה שתעלה ב-20,000% בשבוע?

שתף כתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
מניות MEME ב-Reddit, אילוסטרציה
מניות MEME ב-Reddit, אילוסטרציה

תוכן עניינים

אחד החודשים הטובים ביותר של מדד הנאסד"ק מאז ומעולם נמשך בכל עוזו (לא שבדקתי היסטורית לפרטי פרטים אבל אני מספיק זמן בשוק כדי לדעת שזה היה חודש פנומנלי מכל בחינה) והמשקיעים משוכנעים שאנחנו בתחילתו של שוק שורי חדש. עזבו אתכם מיתון, ריביות, רוסיה-אוקראינה, סין-טייוואן, פלוסי, ג'יהאד איסלמי ושאר חדשות מבאסות. המשקיעים רוצים לעשות כסף ונוהרים לשוק בחזרה. תעודות הסל גייסו מתחילת יולי מיליארדי דולרים חדשים שרוצים לעשות תשואה.

בשבועות האחרונים יוצא לי לראות די הרבה את התוכנית של ג'ים קריימר ב-CNBC. בחסות ה-VPN וחיבור לכבלים אמריקאים אני צופה ערב ערב בסייקו הזה מנהל את המופע שלו בצורה מרשימה. אפשר להגיד על קריימר הרבה דברים אבל הבן אדם יודע לתת שואו, יודע על מה הוא מדבר וגם מצליח להביא לתוכנית שלו את הטופ של הטופ מוול סטריט. רק בשבוע החולף היו בתוכנית מנכ"לית AMD,  ליסו סו, שירדה לפרטי פרטים בנוגע לתוצאות הרבעוניות של החברה שלה  (שבלי לשים לב עקפה את את אינטל בשווי שוק) ומנכ"ל AIR BNB, בריאן צ'סקי. אז קריימר אומר דבר מעניין: כשמניות הטכנולוגיה עולות, הנפט יורד, ולהיפך. וואלה מעניין. לא שמתי לזה לב. אולי הרובוטים פשוט מעבירים את הכסף מפה לפה בלי יותר מדי מחשבה. 

לפני שנצלול לטרללת הנוכחית בוול סטריט ולמניות המזנקות בעשרות אלפי אחוזים כאילו היו מטבע קריפטו זניח, בואו נחזור לטור שלי מלפני חודש, בו חזיתי את העובדה שהנפט יחזור למחיר של 90 דולר. למי שהספיק להיכנס ולצאת מהפוזיציות ב-SCO, DRIP או שורט על XLE, זה הזמן להגיד שאפו גדול. עכשיו השאלה האם הנפט יתן באונס למעלה או שימשיך לצלול מטה לכיוון של 70-80 דולר. בזמן כתיבת שורות אלו הוא מתנדנד סביב מחיר של 88 דולר עם פזילה מטה. בשלב זה אני לונג על הנפט לטווח קצר באמצעות UCO, אבל אחרי שכבר הייתי שם ברווח של 17% (ולא מימשתי), עכשיו אני רק מקווה לחזור ולהיות BREAK EVEN על הפוזיציה. 

אם לא הייתם בקומה או ביליתם בממ"ד יותר מדי זמן, אני מניח ששמעתם על תופעת "הנפקות חדשות מתפוצצות", שהגיעה לשיא האבסורד כשמניותיה של חברת פיתוח פלטפורמות הונג קונגית נסקו בקרוב ל-30 אלף אחוזים בשבועיים. אז מי זאת בכלל פאגאיה (PGY) לעומת AMTD דיגיטל? 

הרולטה הגדולה של AMTD גלובל ושני הסנט שלי בעניין

למי שעוקב אחרי וול סטריט במשך שנים, הטיקר AMTD מצלצל מוכר מכיוון שהיה הסימול של חברת המסחר TD אמריטרייד אשר נמחקה מהמסחר אחרי שנרכשה על ידי ענקית הברוקרג' המקוונת צ'רלס שוואב. כמו חברתה מימי בועת הדוט.קום העליזים אי-טרייד פייננשל, אשר נרכשה על ידי מורגן סטנלי, היא נשאבה לארגון גדול ממנה כחלק מהקונסולידציה בשוק המסחר המקוון. כשעדר המשקיעים הקמעונאים התחיל להתנפל על רובינהוד (HOOD) שהייתה הפלטפורמה הראשונה שהפסיקה לגבות עמלות מסחר, היה ברור שהשוק הזה הולך לכיוון של מיזוגים ורכישות.

אבל עזבו אתכם מאמריטרייד. מה שראינו במניות HKD, הסימול שבו נסחרת AMTD דיגיטל, מכניס את טרפת השורט סקוויז ומניות ה-MEME של פברואר 2021 לכיס הקטן. מסיבה לא מובנת, או שאולי מובנת לחוליגנים של רדיט, סטוק-טוויטס וטוויטר, המשקיעים הקמעונאים עטו על מניות HKD כמו צ'יטות מורעבות על עדר איילות בסוואנה ופשוט דחפו אותה לשמים בצורה שאני מעולם לא ראיתי בוול סטריט. 

ההסבר המלומד אומר שהמשקיעים מנצלים את העובדה שכמות המניות הסחירות של החברות החדשות, במיוחד אלו שמנפיקות את מניותיהן במחירים עלובים של 4 ו-5 דולר, מאפשרת מניפולציה פסיכית על מחיר המניה, למעלה ולמטה.  

כצפוי, ראשי החברה מהונג קונג הסבירו שמאחורי המהלכים אין שום סיבה עסקית או חדשותית. שום דבר לא השתנה בשבוע שעבר מאז הנפיקה החברה את מניותיה לציבור ועד לרגע שבו הטירוף החל. למי שלא עקב להלן התקציר: החברה עוסקת בפיתוח פלטפורמות דיגיטליות עבור חברות פיננסים, גופי מדיה ושאר ירקות בהונג קונג. ב-2020 רשמה החברה הכנסות של 21.6 מיליון דולר וב-2021 הכנסות של 24 מיליון דולר. לא משהו לספר עליו הביתה יותר מדי. חברה קטנה, נחמדה ותו לא. 

ב-14 ביולי החלה המניה להיסחר אחרי שהחברה גייסה 125 מיליון דולר. מחיר הפתיחה במסחר היה 7.8 דולר. ב-18 ביולי התחיל הגל הראשון שהקפיץ את המניה למחיר של 30 דולר וב-26 ביולי ל-60 דולר. אז הסיפור כבר באמת התחיל להיות מעניין. מאותו יום ועד ה-2 באוגוסט השלימה המניה טיסה מטורפת והגיעה כבר לשיא של 2,540 דולר. להלן שיא הבועה, או פי 325 על הכסף (ובאחוזים 32.5 אלף)

מכאן והלאה, שאגות ה-YOLO וה-DIAMOND HANDS, וכל הטררם המוכר והאהוב של החוליגנים ברדיט משכו פנימה את הפראיירים האחרונים שקנו את המניה במחיר של 2,500 דולר (אני מניח מתוך אמונה שניתן להביא אותה ל-10 אלף דולר), ומכאן מגדל הקלפים החל לקרוס. לאחרונה נסחרה המניה במחיר של 713 דולר והאובר/אנדר שלי על מתי היא חוזרת למחיר של 10 דולר עומד על 28 יום. 

אז אחרי שהבנו מה קרה פה, איך מוצאים את כרטיס הלוטו הבא? או יותר נכון, איך יודעים לקנות, לצאת בזמן ולא להפסיד את התחתונים? לדעתי זה בלתי אפשרי מכיוון שבבסיסו ההומו ספיאנס שרוט פסיכולוגית ומלא בתאוות בצע. לא יודעים מתי למכור, לא יודעים מתי לחתוך בהפסד וכולנו חוטאים בזה יום יום (גם אני יש לציין). 

אבל בזמן שעקבתם אחרי המהלכים האחרונים בעזה, חברה הונג קונגית נוספת נכנסה לשוק בסערה והרי היא לפניכם.

מניה נוספת שכבר עשתה רעש במסחר יום שישי היא זו של חברת אמפייר מג'יק גלובל, גרף MEGL
מניה נוספת שכבר עשתה רעש במסחר יום שישי היא זו של חברת אמפייר מג'יק גלובל, גרף MEGL

ה-AMTD הבאה? שימו לב לאמפייר מג'יק גלובל (MEGL)

בהחלט יכול להיות של-HKD עוד נותר דלק במיכל והיא תעשה איזה קפיצה פסיכית נוספת לרמות של ה-1,500 דולר. למרות זאת, אני מאמין שיש סיכוי גבוה יותר להסכם שלום עם חמאס ולכן לא הייתי ממש מהמר על זה. 

מניה נוספת שכבר עשתה רעש במסחר יום שישי היא זו של חברת אמפייר מג'יק גלובל, ששימו לב לאירוניה, מספקת שירותים פיננסיים שונים לחברות שמבצעות הנפקה ראשונה לציבור. משעשע נכון? 

אז גברת MEGL ביצעה בעצמה IPO ביום חמישי בלילה כשמכרה 5 מיליון מניות במחיר של 4 דולר למניה, או 20 מיליון דולר בגיוס. את מסחר יום שישי כבר סיימה המניה במחיר של 97 דולר, אחרי זינוק של יותר מ-2,300 אחוזים ביום אחד. סך הכל הגיוני. כי מה זה מעל 2,000 אחוז לעומת 32.5 אלף אחוז?

אם אתם לא קוראים את הציניות בין השורות אז אני אכריז עליה בקול: אין מצב בעולם שאנשים נורמלים יכולים לעשות כסף מהטרפת הזאת. זה אפילו לא רולטה כי שם יש חוקים ברורים. אתה יודע את המספרים אתה יודע את הצבעים ואתה פשוט משחק. פה זה אפילו לא משחק. פה זה רכבת הרים שכולם רוצים לעלות עליה אבל לא יידעו לעולם מתי לרדת. אם אתם רוצים ריגוש? תפאדלו. כדי לעשות כסף מהרכבות האלה צריך עצבים של ברזל ויכולת מנטלית לספוג הפסד של 100% מהכסף שתשכיבו על הפוזיציה?

אם יש לכם את הלוקסוס קפצו לאש, אם לא, שבו בצד בשקט, קנו פופקורן ופשוט תהנו מהסרט. 

לזמן מוגבל: קבל בחינם הדרכת וידאו מלאה שחושפת את אסטרטגיית המסחר שאחראית על 80% מכל הרווחים שלנו בשוק ההון

תלמד אסטרטגיות ייחודיות, טיפים וידע פרקטי שיעזור לך להפוך לסוחר נוסטרו מצליח בשוק ההון.

בונוס מיוחד: קבל בנוסף גם מדריך שיראה לך איך אפשר להרוויח בשוק ההון ללא הון עצמי ומבלי לסכן את החסכונות – במתנה (שווי של 179 ש"ח).

השאר פרטים בטופס ותועבר להדרכה מיד ובחינם!

מומלצים עבורך
עוד כתבות

התחברות ל+BigShot

נראה שיש טעות בפרטים...

התחברת בהצלחה!שכחת סיסמה?
שכחת את הסיסמה? מלא את כתובת המייל ונשלח לך לינק לאיפוס הסיסמה


חזרה להתחברות

רוצה להכיר את המניות שהולכות לעלות?
לחץ כאן לקבל עוד פרטים

הצטרפו לניוזלטר שלנו לקבל את כל העדכונים החמים!

דילוג לתוכן