fbpx

עם צמיחה של 29 אחוז בהכנסות ויותר משתמשים – WIX מכה בתחזיות

ההודעה של חברת פייזר הורידה את המניה בתחילת השבוע בצל הפסד תפעולי, אבל מה זה לעומת נסיקה של 270 אחוז מתחילת השנה? הרבעון השלישי הסתכם בהכנסות של 254 מיליון דולר - 8 אחוז יותר מהרבעון הקודם. בחברה עוד מצפים לגידול בהכנסות
תור הזהב שלה - תקופת הקורונה. אתר וויקס

במקביל להודעה על הצלחה בניסוי החיסון לנגיף הקורונה, מניית חברת וויקס (Wix), המפעילה פלטפורמה לבניית אתרי אינטרנט, הייתה אחת הנפגעות של השבוע בשוק המניות. אתמול קפצה החברה בכ-10.5 אחוז, אבל זה היה רק תיקון להתרסקות בימים שני ושלישי. עם מסחר בשווי של 15 מיליארד דולר, המניה המדוברת עדיין רחוקה בכ-8 אחוזים משיאה שנרשם לפני כשלושה חודשים (וזינוק של 270 אחוז מתחילת השנה). 

וויקס הוכיחה צמיחה בהכנסות הרבעוניות. בדיוק על הרקע הזה נשאלת השאלה – מדוע המניה צללה בתחילת השבוע?

ובכן, נראה כי לא רק נושא החיסונים השפיע עליה, אלא גם הגידול שנרשם בהפסד בשורה התחתונה לעומת התחזית המעודדת שנרשמה לקראת הרבעון האחרון של השנה. 

הרבעון הסתיים בהפסד תפעולי של 49.7 מיליון דולר – כפול מאשר ברבעון הקודם, ונראה כי הוא נובע בין היתר משחיקה בשולי הרווח. ללא ספק, נראה כי מה שהוביל לשיא המדובר בחודש אוגוסט הוא דווקא תקופת הקורונה. היא הפכה את החברה למבוקשת מאוד לנוכח המעבר של עסקים ופרטיים לפלטפורמה הדיגיטלית בעידן הסגר. הירידה בתזרים המזומנים, כך נראה, נובעת גם מהשקעה גדולה בהקמת מטה חדש בתל אביב. 

הרבעון השלישי של השנה הסתכם לוויקס בהכנסות של 254 מיליון דולר. זה אומר, 8 אחוז יותר מהרבעון הקודם וצמיחה של 29 אחוז בהשוואה למקביל. החברה דיווחה כי הגדילה את מספר המנויים שלה, שעומד על מעל חמישה מיליון. בסך הכל, מדובר על 29 אחוז יותר. סך המשתמשים בה זינק ב-42 אחוז ועומד על 189 מיליון כאלה שרשומים.

כעת, החברה צופה כי תסיים את הרבעון בהכנסות של כ-270 מיליון דולר וצמיחה שנתית של 28 אחוז.

בלי ניסיון וללא הון עצמי: כך תוכל לסחור על הכסף שלנו!

לרוב האנשים אין הון התחלתי מספיק גדול כדי להתחיל לסחור בשוק ההון. גם אם יש להם את הכסף, רוב האנשים מפחדים להפסיד אותו. לאחרים אין את הזמן להשקיע, או את הניסיון הנדרש. בדיוק בשביל זה, יצאנו עם תוכנית מהפכנית שבה תוכל לקבל תיק על סך $10,000 כח קנייה למסחר בשוק ההון. הרווחת כסף? נתחלק חצי חצי. הפסדת? ניקח את ההפסד עלינו!

לחץ על הכפתור כאן למטה ותבין איך עובדת תכנית הנוסטרו שלנו

שתף כתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

765 אחוז מתחילת השנה: על ההתפוצצות של מניית פייבר

הזינוק בסוף השבוע הוא לא מקרי: תקופת הקורונה עשתה טוב לחברה הישראלית שמתווכת בין פרילנסרים לבין לקוחות פוטנציאלים ומשגעת את השוק. מה עבר על פייבר בשנה החולפת ואיזה לקח היא מלמדת כשמתלבטים איך לבחור מניה

בקרוב אצלכם: טסלה החלה בצעדים לקראת כניסה לישראל

יצרנית הרכבים החשמליים פרסמה מודעות לקראת הקמת מערך שיווקי, אך תצטרך להקים מוסך מרכזי לפני הכניסה לשוק. על פי המודעה, החברה דורשת “גישה בלתי מתפשרת לחתירה להצלחה ומנטליות צוותית”. בזמן שרבים שואלים איך לסחור במניות, מאסק ממשיך להפתיע

הנצפים ביותר

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות להיות לקוחות 'גולד' בחדר המסחר יהיה עליהם למלא את טפסי הרישום של 'גולד'. בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן