fbpx

פייבר בדרך לסופרבול: “שואפים להיות אחד מהמותגים המובילים”. צפו בפרסומת

לטענת פייבר המטרה בפרסום המאסיבי היא להגיע לקהלים רחבים. הסופרבול הוא אחד מהאירועים הטלוויזיונים הגדולים בארה"ב עם עשרות מיליוני צופים. עלות השידור של פרסומת אחת נעה בין 4 ל-5.5 מיליון דולרים

שתף כתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
בדרך לסופרבול. פייבר

פלטפורמת הפרילנסרים הודיעה אתמול (ג’) כי הפרסומת שלה תשודר במשחקי הסופרבול בארה”ב ב-7 בפברואר. לפי החברה, המטרה בפרסום המאסיבי היא להגדיל את המודעות של עסקים לממשקים של פייבר. הפרסומת, שעלתה לאוויר כבר באוקטובר, תרוץ עד סוף השנה הנוכחית. 

בראיון לאתר “The Drum” אמרה גלי ארנון, מנהלת השיווק (CMO) של החברה: “פייבר הייתה חלוצה בעתיד העבודה ובמעבר ליישומים דיגיטליים” והוסיפה, “מה שקרה בזמן המגפה זה כל מה שהטפנו עליו בעשור האחרון וזה הואץ מאוד. אנשים עובדים מרחוק, בשעות גמישות, במיקומים גמישים… אחרי שראינו את המעבר הזה, השינוי הזה, זה הרגיש הזמן הנכון לספר את הסיפור של פייבר לקהל רחב וזה מה שניסינו לעשות שהצטרפנו לסופרבול השנה”. 

פייבר מרגישה שלוחת מטרה כדי לעצב מחדש את שוק התעסוקה, אבל גם מבחינה עסקית הולך לחברה לא רע בכלל. שנה וחצי לאחר הנפקתה מניית פייבר עלתה ב-750% ושווי השוק שלה עומד על 8.9 מיליארד דולר. רק מתחילת 2021 קפצה המניה בכ-30% אחרי שאמש (ג’), עם נעילת המסחר, רשמה מניית החברה זינוק של 9.3% למחיר שיא של 253 דולר.  

“אנחנו פונים לקהל רחב מאוד…ואנחנו שואפים להיות אחר מהמותגים המובילים שיש כיום בסופרבול”, סיפרה ארנון ואמרה כי זו הסיבה שהם פנו לפרסם בסופרבול. בשנים האחרונות, החברות הישראליות סודהסטרים ווויקס פרסמו באירוע הנוצץ. 

פרסום בגמר משחקי ה-NFL (ליגת הפוטבול הארצית) הוא אחד מהאירועים הטלוויזיונים הגדולים בארה”ב עם מיליוני צפיות. רק לשם המחשה ב-2015 צפו בסופרבול ברגעי השיא כ-168 מיליון צופים. אורכן של הפרסומות לרוב הוא 30 שניות בלבד, ועלות שידורן נעה בין 4 ל-5.5 מיליון דולרים. 

עוד כתבות בפורטל “ביג שוט”

גמר משחקי הליגה יתקיים כאמור בתחילת החודש הבא בטמפה שבפלורידה. כאמור, לאור מצב התחלואה הקשה ששורר כעת בארצות הברית עם למעלה מ-220 אלף חולים חדשים ביום, עולה חשש כי ייתכן והמשחק יידחה. לכן, ההודעה של פייבר באה בעיתוי מעניין. יתרה מכך, בשבועות האחרונות עלה דיווח כי מפרסמים מהססים לפרסם השנה בסופרבול וזאת מחשש שיתבטל. לפיכך ייתכן מאוד שרשת CBS שמשדרת את אירוע הספורט, תעניק הנחות למפרסמים. 

מה יהיו המגמות החמות בשוק ההון ב-2021?

כנסו לצפות בוובינר סוף השנה עם כל הניתוחים של מה שהיה ב-2020
+
טעימה למה שמצופה בשוק ההון ב-2021

אז מי תהיה הפייבר הבאה? 

קצת יותר מעשור מאז הונפקה ושנה וחצי מאז ההנפקה הנוצצת בוול סטריט נראה שפייבר לא עוצרת. כעת שאלה השאלות היא האם מניית פייבר תמשיך לצמוח או שמא קצת הגידול המסחרר ירגע במקצת. על פייבר ועל עוד מניות דיברנו בוובינר המסכם שעשינו לאחרונה. בוובינר דיברנו על מניות וסקטורים שלדעתנו ימשיכו לגדול גם ב-2021. 

מומלצים עבורך

הנצפים ביותר

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות להיות לקוחות 'גולד' בחדר המסחר יהיה עליהם למלא את טפסי הרישום של 'גולד'. בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן