fbpx

אמזון דוחה את הפריים-דיי לאוקטובר

ענקית האי-קומרס דחתה שוב את אירוע ההנחות, זאת אחרי שדחתה אותו פעמיים ליולי ואוגוסט. המניה רשמה "ראלי" מרשים של 56 אחוז בשנה. אז מהו מחיר היעד שלה כעת?

שתף כתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
סוחרים מ-18 מדינות תרמו למכירות כשני מיליארד דולר. משרדי אמאזון

ענקית האי-קומרס (מסחר מקוון) אמזון דחתה שוב את אירוע הפריים-דיי, כך על פי דיווחים מהביזנס אינסיידר. אירועי יום הקניות בהנחה ייערכו בחודש אוקטובר לפי הדיווח, זאת לאחר שנדחו מספר פעמים בחודשים האחרונים.

אמזון כבר דחתה את פתיחת הפריים דיי מיולי, אז היה אמור להיפתח, לאוגוסט. בוול סטריט ג’ורנל מדווח כעת כי האירוע נדחה לספטמבר. רויטרס ציטטה הערות מפגישות פנימיות בהן נאמר כי העיכוב עלול לגרום, ב”תרחיש הגרוע ביותר”, להפסד של 100-300 מיליון דולר כתוצאה מעודף מלאי שנמכר בהנחה. בעבר חשפה אמזון כי סוחרים מ-18 מדינות תרמו למכירות כשני מיליארד דולר במהלך הפריים דיי של 2019. בחודש מרץ, למשל, אמזון התמקדה במשלוח פריטים חיוניים בלבד, אך פתחה חזרה את שוק המשלוחים באמצע אפריל.

מניות אמזון רשמו “ראלי” (מצב בו מתבצעת עליה חדה של המניה כלפי מעלה) מרשים של 56 אחוז עד כה (כמעט שנה, מאז יולי 2019) ולאנליסטים יש הסכמה חזקה של קנייה לגבי המניה. מחיר היעד הממוצע של אנליסטים עומד על 2,841 דולר, אך בשל ה”ראלי” האחרון קיים פוטנציאל ירידה של שני אחוזים. בריאן ווייט, ה”שור הגדול” ביותר של אמזון בוול סטריט, מאמין שהחברה מספקת “יכולות מפתח, תשתית גלובלית עצומה וחוסן פיננסי הנחוץ כדי לתמוך בצרכים של אנשים וארגונים ברחבי העולם, תוך שהיא גם ממצבת את החברה כמרוויח מרכזי מהאצת הטרנספורמציה הדיגיטלית”. עוד מוסיף האנליסט כי “זה יתחיל עם התוצאה של מגיפה זו שתביא לשימוש רב יותר בסחר אלקטרוני, בענן ובטכנולוגיה מתפתחת”. יעד המחיר שלו גבוה מאוד ועומד על 3,500 דולר – המשקף עליה של 21 אחוז.

*נכתב בשיתוף אתר Tipranks.

הנצפים ביותר

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות להיות לקוחות 'גולד' בחדר המסחר יהיה עליהם למלא את טפסי הרישום של 'גולד'. בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן