+BigShot מופעל להתנתק?

תחזיות מחיר הריפל: האם הראלי ימשיך לאחר החדשות השווריות מהמשפט?

ריפל מרוויחה בעקבות כמה חדשות שוריות בנוגע למאבק שלה בבית המשפט ב-SEC

שתף כתבה

תוכן עניינים

המשקיעים בוודאי לא ציפו שהמאבק בבית המשפט של ריפל (XRP-USD) עם רשות ניירות הערך של ארה"ב (SEC) יימשך כל כך הרבה זמן. התביעה, שהחלה בדצמבר 2020, נראתה כאילו הייתה זו תקיפה עבור רשת ריפל. עם זאת, מאז, זה היה קרב סוער, וכזה שהחזיק את מטבע ה-XRP. אבל האם חדשות אחרונות יכולות להעיד סוף סוף על סגירת התיק הזה? ומה זה עשוי להיות אומר עבור תחזיות מחיר XRP?

תלוי איך אתה מסתכל על זה, התביעה של ה-SEC שנגבתה נגד ריפל מראה פרויקט קריפטו שנלקח למשימה על עקיפת מכוון של חוקי המסחר בארה"ב. אבל מהצד השני של הדיון, זה מייצג פער בהבנת הממשלה לגבי מטבעות קריפטוגרפיים וחוסר נכונות ללמוד לפני חקיקה. כך או כך, זה רגע מרכזי בהיסטוריה של בית המחוקקים.

קריפטו זה יהווה תקדים לשאלה אם מטבע קריפטוגרפי הוא נייר ערך או לא.

המשקיעים השוריים חיכו זמן רב לסיום המשפט הזה. מאז אפריל 2021, מנהלי ריפל ביקשו לבטל את התיק. וכפי שמדווח היום ב InvestorPlace, ג'ואל בגלולה, "הסוף יכול להיות סוף סוף בפתח". ראינו שפע של מומחים משפטיים מעלים השערות בתיק ובפרטיו, ועורך הדין ג'ון דיטון לא משוכנע שה-SEC יכולה להחזיק מעמד הרבה יותר זמן עם הראיות החלשות שלה.

כל אלו ביחד נצברים על גבי החדשות האחרונות על כך שהשופטת אנאליסה טורס נותנת מספר צווים. אלה כוללים את ביטול האיטום של כמה מסמכים שלא היו נגישים בעבר שנשלחו למנכ"ל ריפל, בראד גרלינגהאוס ולמייסד כריס לארסן. טורס גם מעניק לריפל רשות להגיב לתזכיר SEC. מומחי משפט קריפטו מכנים את החדשות שוריות מאוד; עורך הדין ג'רמי הוגאן מאמין שהתהליך יזרז מאוד לאחר הידיעה הזו.

עם החדשות על ההילוכים של התביעה, יש עניין רב במטבע ה-XRP. אתמול, המטבע צובר 18% כשהמשקיעים מעכלים את החדשות, ומגיע למחיר של כ-80 סנט. גם נפח המסחר מזנק כלפי מעלה; למעלה מ-3.4 מיליארד דולר ב-XRP נסחר אתמול בידיים, עלייה של כמעט 250% לעומת שלשום.

עם כל האמור, המשקיעים די נרגשים מתחזית המחיר של ריפל. אבל, עד כמה גבוה XRP עשוי להגיע? בואו נסתכל על כמה תחזיות מחיר XRP ונראה מה אנליסטים חושבים:

  1. CoinPriceForecast מצפה ש-Ripple יעבור את רף ה-1 דולר השנה, ניצחון בתביעה או לא. הם צופים שהערך סוף שנה יהיה $1.07 עבור XRP.

  2. Digitalcoin עושה תחזית דומה, ומכוון למחיר של 1.09 דולר עבור XRP עד סוף 2022.

  3. Wallet Investor קצת יותר שורי בתחזית ה-XRP שלו ל-12 חודשים. הם מכוונים שפברואר 2023  המחיר למטבע יהיה $1.23 

  4. התחזית לשנה של Gov Capital דומה, ומצפה ש-XRP ייסחר ב-1.29 דולר עד פברואר של השנה הבאה.

לזמן מוגבל: קבל בחינם הדרכת וידאו מלאה שחושפת את אסטרטגיית המסחר שאחראית על 80% מכל הרווחים שלנו בשוק ההון

תלמד אסטרטגיות ייחודיות, טיפים וידע פרקטי שיעזור לך להפוך לסוחר נוסטרו מצליח בשוק ההון.

בונוס מיוחד: קבל בנוסף גם מדריך שיראה לך איך אפשר להרוויח בשוק ההון ללא הון עצמי ומבלי לסכן את החסכונות – במתנה (שווי של 179 ש"ח).

השאר פרטים בטופס ותועבר להדרכה מיד ובחינם!

מומלצים עבורך
עוד כתבות

התחברות ל+BigShot

נראה שיש טעות בפרטים...

התחברת בהצלחה!שכחת סיסמה?
שכחת את הסיסמה? מלא את כתובת המייל ונשלח לך לינק לאיפוס הסיסמה


חזרה להתחברות

רוצה להכיר את המניות שהולכות לעלות?
לחץ כאן לקבל עוד פרטים

הצטרפו לניוזלטר שלנו לקבל את כל העדכונים החמים!

דילוג לתוכן