fbpx

תראו מה זה קריפטו: הביטקוין חצה את רף 41 אלף הדולר

עוד שיא למטבע הווירטואלי, ששווה יותר משני שליש משוק הקריפטו בכלל, ששבר שיא בעצמו ושווה מעל טריליון דולר. אחרי עליה של 43 אחוז בשבוע, הריפל רשם ירידה

שתף כתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
כל השוק מתעורר. מטבעות הקריפטו (צילום: vjkombajn)

על מחיר הביטקוין ששובר לא מעט שיאים לאחרונה הרחבנו לא מעט כאן בפורטל ביג שוט ניוז. לאחרונה הוא חצה את רף 20 אלף הדולר, חצה בימים האחרונים את רף 30 אלף הדולר ובסוף השבוע הוא שבר שיא חדש, כשחצה את רף ה-40 אלף הדולר. ביום שישי אחר הצהריים הגיע מחיר הביטקוין לרמת שיא חדש – 41,746 דולר. נכון להבוקר, שערו עוד עמד על 40,307 דולר.

השער שנקבע בשישי אחר הצהריים הוא שיא של כל הזמנים. המטבע המדובר עלה בעוד 10 אחוז ביממה האחרונה, השלים זינוק של 40 אחוז בשבוע שפתח את שנת 2021 ולא ברור מתי ייעצר. בסך הכל, עומד שווי המטבע נכון לשיא הזה עמד על מעל 770 מיליארד דולר – יותר משני שליש משוק הקריפטו בכלל.

עוד על הקריפטו בפורטל ביג שוט

בשנת 2020 בלבד הוא עלה ביותר מ-300 אחוז
זה מה שקרה לביטקוין בשנה החולפת
הנה שלוש סיבות לכך שהביטקוין הוכפל בתוך פחות מחודש
חושבים לקנות ביטקוין? הנה מה שאומרים המומחים

רבים שואלים לאחרונה מה זה קריפטו, ששווי השוק שלו חצה לראשונה את רף הטריליון דולר, ומדוע יש שימוש מוגבר במטבע הביטקוין, שנחשב לאחר מתוך יותר מ-8,000 מטבעות בשוק. ובכן, לאחרונה מעריכים משקיעים גדולים כי התנודות במטבע מושפעות בין היתר מהירידה בערכו של הדולר. מטבע הדולר כבר שבר שיא שפל של 24 שנה.

בראיון לעיתון “גלובס” בחודש דצמבר אמר פרופ’ יבגני ליאנדרס שמכהן כראש מכון חוגג לחקר הבלוקצ’יין באוניברסיטת תל אביב כי “ביטקוין אינו מבוסס על דבר למעט האמון של אנשים ועל הצפי שלהם למחיר שלו בעתיד. לכן בלתי אפשרי לאמוד באמת את מחירו הריאלי. כפי שמחירו יכול לזנק ל-40 אלף דולר, הוא יכול באותה מהירות לצנוח לעשרת אלפים או פחות. ראינו צניחה כזאת במרץ האחרון”.

לעומת הביטקוין, רשם מטבע הריפל דווקא ירידה של כעשרה אחוז בסוף השבוע. הוא נסחר ברמות של 0.32580. כעת הריפל מהווה כ-1.4 אחוז מכלל המטבעות בשוק הקריפטו. במהלך השבוע שחלף, הריפל דווקא נמצא במגמת עליה, כשהוסיף לערכו עוד כ-43 אחוז. ביום שישי היווה המסחר במטבע לא פחות מ-7 אחוז מנפח המסחר בכלל המטבעות.

רוצה לקנות ביטקוין אבל לא יודע האם זה הזמן המתאים?

הצטרף לישראלים הבודדים שהתעשרו מהקריפטו.
למד עכשיו מהם 4 הזרזים שגורמים למטבעות הדיגיטליים להתפוצץ

רוצים לדעת היכן להשקיע כעת את הכסף, מה זה קריפטו ואיך מתעשרים ממטבעות דיגיטליים?

בימים אלה אנחנו עדים למהפכה של ממש בתחום הקריפטו. הביטקוין שכבר הגיע ליותר מ-40 אלף דולר והאיתריום שמתפוצץ כרגע, הם רק דוגמאות לכך שמטבעות דיגיטליים לא הולכים לשום מקום. אבל כפי שקרה באיתריום ב-2018, מסחר במטבעות וירטואליים יכול להיות מסוכן וחייבים ידע לפני שמתחילים לסחור. רוצים לצפות בהדרכה המיוחדת ששידרנו לאחרונה? לחצו כאן

מומלצים עבורך

הנצפים ביותר

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות להיות לקוחות 'גולד' בחדר המסחר יהיה עליהם למלא את טפסי הרישום של 'גולד'. בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן