+BigShot מופעל להתנתק?

המומחים שלנו בוחרים: 8 מטבעות מטא-נדל"ן שכדאי לעקוב אחריהם ב-2022

שתף כתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
מטאוורס
מטאוורס

תוכן עניינים

הנדל"ן של Metaverse מתכונן להתפוצץ בשנת 2022

אם צפיתם בקריפטו בסוף 2021, אתם יודעים שה-metaverse עומד להיות עצום ב-2022. מגמת הסוציאליזציה הוירטואלית עלתה בצורה מטאורית במהלך החודשים האחרונים, והותירה חלק נדהמים מהרעיון ואחרים עדיין מגרדים בראשם. הקבוצה האחרונה היא כנראה הגדולה יותר – מהססת לאמץ את דרך האינטראקציה החדשה הזו שנראית זרה, מסובכת או שניהם.

נראה כי התופעה היא יותר מאופנה חולפת. עם זאת, משקיעים עשויים להיתקל בצרות כאשר מחפשים crypto metaverse לקנייה.

מהם המטבעות שעליכם לרכוש כאשר בוחנים השקעה ב-metaverse? אחרי הכל, יש כל כך הרבה דרכים להשקיע בעולם הזה. ובכן, נישה פופולרית אחת בקטגוריית נכסי metaverse היא אלו הקשורות לנדל"ן וירטואלי. ואכן, המרחב המטאוורס שופע ברכוש דיגיטלי בשל לקליטה. המרחבים הדיגיטליים הללו צומחים כל כך מהר גם בפופולריותם, עד שהם הולידו חברות נדל"ן המוקדשות אך ורק לנכסי נדלן וירטואלי. מגרשים דיגיטליים נמכרים במחירים דומים לאלו כמו האמיתיים.

לראות את הכסף זורם לענף הזה, ואת התמיכה הגדולה ביותר במטא-וורס בכללותו מחברות כמו Meta Platforms (NASDAQ:FB) ולפיכך נדל"ן דיגיטלי, יישארו השקעה נבונה לעתיד .

אבל מאיפה מתחילים? ובכן, הנה כמה מהקריפטו הטובים ביותר של metaverse שאפשר לקנות אם אתה בוחן לקנות נכס דיגיטלי:

  • Decentraland (CCC:MANA-USD)
  • Sandbox (CCC:SAND-USD)
  • Ethereum (CCC:ETH-USD)
  • Axie Infinity (CCC:AXS-USD)
  • GALA (CCC:GALA-USD)
  • Enjin Coin (CCC:ENJ-USD)
  • Atlas (CCC:ATLAS-USD)
  • Bloktopia (CCC:BLOK-USD)

Decentraland (MANA-USD)

אם אתה כבר מכיר את המטא-ברס, סביר להניח שאתה מודע ל-Decentraland. הפרויקט מחזיק בשווי שוק הגבוה מכל פרויקט מטא-וורס אחר שקיים כרגע

ל-Decentraland היה גם קצת זמן לצמוח, והשיקה את אסימון MANA כבר בשנת 2017. למשתמשים היה זמן רב להתוודע למרחב הדיגיטלי המוזר – גרסה חסימתית יותר של עולם לא שונה מהעולם האמיתי. משתמשים יכולים לטייל ברחובות העיירה, לעשות קניות ברובע קניות דמוי קניון, או לבלות בגלריה לאמנות NFT. הם יכולים גם לקפוץ לחוויות משחק סוחפות וללכת לקונצרטים ולמסיבות אמיתיות ולהשאר בנוחות מול שולחן המחשב שלהם.

המטבע MANA הוא אחד מקריפטו המטאוורסים הצומחים ביותר, שפורח מ-75 סנט בתחילת אוקטובר לשיא של כ-5.50 דולר בנובמבר. מאז, שווי השוק של הפרויקט גדל באופן משמעותי. מאז אוקטובר, היא הוסיפה שווי של 4.5 מיליארד דולר, מה שהביא את הסכום הכולל לכמעט 6 מיליארד דולר. המטבע הוא כעת המטבע הקריפטוגרפי ה-33 בגודלו בעולם.

תשומת הלב ש Decentraland משכה מקפיצת המחיר ראתה כמה חברות מכובדות מעבירות את המטה שלהן למרחב הדיגיטלי. לדוגמה, לבית המכירות הפומביות Sotheby's יש גלריה במטאברס Decentraland. כמובן, קרקע הופכת כעת לפריט חם, ומגרשים קרובים יותר למוקדים וכיכרות שונות יכולות להימכר ב-MANA ​​בשווי מיליוני דולרים.

Sandbox (SAND-USD)

רשת Sandbox היא היריב הגדול ביותר של Decentraland. שני הפרויקטים חולקים אסתטיקה משותפת יחסית, שניהם נוצרו בערך באותו זמן, והם שני הפרויקטים הגדולים ביותר מבחינת הערכים הבסיסיים שלהם. יש להם גם חלק ניכר בהבדלים. אבל מה שחסר ל-Sandbox מבחינת ניסיון כפרויקט ששוחרר במלואו, והוא מפוצה עם גיבוי מוסדי.

בעוד ששני הפרויקטים השיקו את המטבעות שלהם ב-2017, Sandbox לא יצאה עם המטאוורס שלו למשך הרבה זמן. ואכן, עד לרבעון הרביעי, הפרויקט נשאר בשלבי פיתוח. אם זאת, היה לו המזל לתפוס את אותו גל של עניין שעשתה MANA בסתיו, עם עלייה מ-78 סנט ל-8.40 דולר תוך מספר ימים. ולמרות שלא היה לה את המטא-ורס שלו מוכן, הרווחים המהירים של הרשת והמודל המבטיח של הרשת הספיקו כדי לזכות בה בתמיכה מסופטבנק (OTCMKTS:SFTBY). החברה השקיעה 93 מיליון דולר בפרויקט כדי לעזור לה להביא את המוצר שלה לשוק מהר יותר.

השקה בסוף נובמבר ראתה משתמשים נכנסים למרחב הווירטואלי, משתתפים בחוויות ומשחקים סוחפים ומרוויחים הכנסה על כך. המשתתפים יכלו להרוויח שלושה NFTs בלעדיים שונים בשווי אלפי דולרים כל אחד.

אז בעוד של-Sandbox יש פחות נסיון מאשר ל-Decentraland, היא מתגברת על הפערים במהירות 

היא מרחיבה את התחום הווירטואלי שלה עם מגה סיטי, ומוכרת עשרות מגרשים חדשים. המגרשים צפויים להימכר כמעט מיידי, ובמחירים גבוהים מאוד. אי אפשר להתעלם אם להחשיב את SAND כאחד מהקריפטו הטובים ביותר לקנייה כמשחק נדל"ן דיגיטלי.

Ethereum (ETH-USD)

Ethereum לא נוצר כדי להיות מטבע קריפטוגרפי נדל"ן כמו פרויקטים אחרים. אין לו metaverse משלו, או צוות המוקדש ליצירת אחד. אבל, זו הדרך הטובה ביותר עבור משקיע להשקיע כסף בהצלחת המטא-וורס כתעשייה.

תראה, Ethereum היא פלטפורמת היישומים המבוזרים (DApp) הגדולה בעולם. הוא מארח אלפי פרויקטים שונים, לרבים מהם יש אסימונים משלהם. יש לו אפילו תקן שפותח עבור האסימונים האלה כדי להבטיח שהם עומדים בדרישות בסיסיות מסוימות.

ועם כמות המשתמשים הפעילים ביותר מאשר כל בלוקצ'יין  אחר בעולם, זו הבחירה הברורה עבור מפתחי metaverse. 

למעשה, כמעט כל אסימון שמופיע כאן הוא נסחר תחת הרשת של ERC-20 ועומד בכל התקנים של Ethereum

ולמרות ש-Ethereum לא מציעה נדל"ן משלה למשקיעים, המטבע שלה הוא אחד המטבעות המשמשים ביותר לרכישת נכס מטאוורס במקומות אחרים

פלטפורמות כמו OpenSea רואות את רוב העסקאות שלהן ב-ETH; הפלטפורמות הללו הן במקרה כמה מהאפשרויות הנפוצות ביותר לרכישת נכס דיגיטלי.

כאשר Ethereum מתכוננת לעבור את שדרוג המיזוג שלה באמצע 2022, הרשת הולכת לעבור ל Proof of stake. המהלך ייעל מאוד את תהליך העברות ברשת. הרשתצ תוכל לעבד יותר עסקאות, ועמלות הגז יופחתו מאוד. השדרוג רק משמש כדי להפוך את הרשת למושכת עוד יותר למחזות המטאוורסים והנדל"ן האחרים הללו. ככזה, ETH הוא השקעה נבונה.

Axie Infinity (AXS-USD)

Axie Infinity הוא לא פרויקט חדש לגמרי. למעשה, זה נמצא ברדאר של המשקיעים כבר זמן מה. אבל, היכן שרבים רואים בפרויקט רק השקעה במשחקי וידאו, זה הופך כעת לדרך להשקיע בנדל"ן וירטואלי

היקום Axie Infinity הגיע לגדולה בקיץ 2021. באמצע יולי, אסימון ה-AXS החל לעלות בצורה מטאורית. לאחר שבילה חלק גדול מחייו במסחר מתחת ל-4 דולר, הוא הגיע לשיא כל הזמנים של למעלה מ-160 דולר. הוא עשה זאת במידה רבה הודות ליכולת של הפרויקט לרשום למשתמשים הכנסה פסיבית רצינית. פשוט על ידי משחק במשחק, אתה יכול להרוויח אסימונים של "שיקוי אהבה חלק" (CCC:SLP-USD). ניתן להשתמש באסימונים אלה כדי לעשות מינט ל NFTs בעלי ערך הולך וגובר, אשר לאחר מכן ניתן למכור אותם בשוק. הם יכולים להימכר גם לשחקנים אחרים. התגמולים יכולים להיות כה גדולים, שרבים הצליחו להרוויח הכנסה ראויה למחייה רק ​​על ידי משחק.

ולמרות שגורמים אלה בעצמם יוצרים מוצר מושך, יש גם תכונה חדשה שמגיעה ל-Axie Infinity שהופכת אותה לדרך הולמת להשקיע בנדל"ן דיגיטלי. בקרוב, המשחק יוסיף חלקות אדמה מסוימות לשחקנים לקנות, לפתח ולמכור לאחרים. המסמך הלבן לפרויקט טוען גם שמשתמשים יוכלו למצוא אסימוני AXS פשוט על ידי כיבוש אדמה. ברגע שאתה הבעלים של מגרש, אתה יכול גם למצוא משאבים בעולם. ניתן להשתמש במשאבים אלה כדי לשדרג קרקעות או NFTs לחיות מחמד של Axie, ולהוסיף ערך אמיתי לשניהם.

Gala (GALA-USD)

Gala Games היא רשת נוספת שרוצה לשלב משחקי וידאו עם העולם המשגשג של הנדל"ן הדיגיטלי.

גאלה לא דומה לרבים מהבחירות האחרות ברשימה הזו בכך שהיא לא מתמסרת ליקום אחד בלבד. במקום זאת, היא רוצה להוות פלטפורמה להמון מטאוורסים.

אתר האינטרנט של הפרויקט מציג את מפת הדרכים השאפתנית שלו; נכון לעכשיו, ישנם שמונה מטאוורסים שונים בשלבי התפתחות שונים לבחירה.

סימולטור עסקי, הישרדות, משחקי תפקידים פנטזיה ומשחקי אסטרטגיה בחלל עמוק מביאים כל אחד את האסתטיקה הייחודית שלו לפלטפורמה. המשתמשים מקבלים מה שהם רוצים. אתה יכול לקנות חלון ראווה ב-Letacy metaverse ולחיות את הימים הווירטואליים שלך בשכונת גדר לבנה. לחלופין, אתה יכול לקנות מגרש עם צריף קטן ומאולתר להתבצר ביער ב-The Walking Dead: Empires.

גאלה מוכיחה את עצמה כראויה למדי כזירת משחקי נדל"ן דיגיטלי, וזוכה לסיקור מחברות כמו הוול סטריט ג'ורנל בשל המחירים האדירים שחלקות אדמה מושכות. קבוצת שחקנים הוציאה סכום עתק של 1.6 מיליון דולר על ארמון מקושט ב-Mirandus metaverse.

Enjin Coin (ENJ-USD)

אנג'ין, כמו Ethereum, היא דרך למשתמשים להשקיע בתשתית הבסיסית של תעשיית הנדל"ן המטאוורסית המשגשגת. למרות שאין לה מטא-ורס משלה, הפלטופרמה נותנת למשתמשים דרך נוחה במיוחד לבצע את "המינט" כלומר קניית הפרוייקט בהשקה. וגם, השותפויות החדשות שלה עוזרות להפוך אותה לכוח בנישת הנכס הווירטואלי.

רשת Enjin מפעילה מגוון משחקי NFT. פרויקטים אלה מסמלים נכסים באמצעות Enjin. שחקנים יכולים לקנות או להרוויח NFTs אלה ולאחסן אותם בארנק הייעודי של הפלטפורמה. הפלטפורמה הופכת מעניינת יותר ויותר למי שמתעניינים במשחקי בלוקצ'יין, מכיוון שהיא מאפשרת למפתחים ליצור NFTs שתוכלו לגשר למשחקים אחרים. נכסים אלה הם בדרך כלל דברים כמו פריטים במשחק.

עם זאת, אולי המעניין ביותר הוא הגיחה של הרשת גם לנדל"ן פיזי. ואכן, הפלטפורמה עוברת מעבר לאסימונים של נכסים דיגיטליים ומאפשרת ללקוחותיה להטמיע נכסים בעולם האמיתי. לאחרונה היא יצרה שותפות עם Labs Group, פלטפורמת נדל"ן NFT. באמצעות אנג'ין, Labs תעשה אסימון של נכסי נדל"ן ותאפשר מכירתם בבלוקצ'יין. לפיכך, משקיעים שעשויים להיות סקפטיים לגבי שוק הנדל"ן הדיגיטלי עשויים למצוא את Enjin כהשקעה נכונה.

Atlas (ATLAS-USD)

Atlas היא אחת הבחירות המעניינות ביותר שנכללות כאן מכיוון שהיא מציעה את אחת ההצעות החדשניות והמוכרות ביותר מבחינת נדל"ן וירטואלי. זה מטא-וורס שמתמקד פחות ברכוש "ארצי" ויותר בבין-כוכבי. ככזה, זהו אחד קריפטו מטוורס הטובים ביותר לקנות כדי להשקיע בנדל"ן דיגיטלי מזווית אחרת.

Atlas הוא משחק מקוון מרובה משתתפים מבוסס אסטרטגיה (MMO). זה מתרחש על פני מערכת אקולוגית עצומה בחלל החיצון, שבה משתמשים שואבים משאבים וחוקרים. מה שהופך את אטלס למושך מאוד הוא פשוט המראה; שבו לרוב היקומים יש סוג של קסם חוסם בהם, לאטלס יש גרפיקה עוצרת נשימה, הודות לעובדה שהוא פותח באמצעות Unreal Engine 5. Unreal Engine הוא אחד ממנועי משחקי הווידאו המוערכים ביותר, ומזין כותרים בעלי שם עולמי רבים.

למטא-וורס  של אטלס יש תחושה שונה משל אחרים. זו חוויה וירטואלית סוחפת מאוד, עם שחקנים שבוחרים דברים כמו פלגים וארגונים אליהם להשתייך. הנדל"ן פחות מתמקד ביבשה ויותר ממוקד באוניות העצומות והמפורטות בהן משתמשים שחקנים כדי לנסוע ממושבה למושבה. הוא ממזג את המטא-וורס של משחקי הווידאו עם מטא-וורסים יותר ממוקדים חברתיים באופן שנראה חלק.

למרות שאטלס עדיין לא מוכנה, המשקיעים צופים בקוצר רוח את ההשקה הקדם-אלפאית של העולם. עם Unreal Engine 5 שהוגדר לשחרור מלא בתחילת 2022, אפשר לצפות ממפתחי אטלס להתקדם להשקה מקודמת בשוק בעתיד הקרוב

Bloktopia (BLOK-USD)

חקר הוא טוב, אבל זה לפעמים יכול להיות די מתיש. אתה יכול להיכנס לעולם וירטואלי חדש לגמרי, ואולי אתה לא יודע באיזו דרך ללכת קודם. Bloktopia עושה דברים פשוטים: פשוט תעלה למעלה.

מטא-וורס Bloktopia מרוכז לגורד שחקים אחד בעיר ענקית, ניאו-עתידנית. אבל, זה עדיין עולם נרחב שבו אפשר לשוטט וללכת לאיבוד, אם רוצים. 21 הקומות של הבניין – ממחווה להיצע הכולל של ביטקוין (CCC:BTC-USD) בסך 21 מיליון BTC – מלאים בחוויות ומשחקים סוחפים. הוא מכיל גם שפע של משאבים חינוכיים ללמוד על טכנולוגיית בלוקצ'יין וקריפטו, מה שמצטבר כדי ליצור חוויה משכנעת למשתמשי metaverse מנוסים ולחדשים כאחד

אחת מנקודות המשיכה של Bloktopia היא ההזדמנות לבעלי נכסים להרוויח הכנסה על ידי בעלות על נדל"ן. בעלי נכסים יכולים להשכיר חלקי שטח למפרסמים. כאשר משתמשים אחרים עוברים ליד הנכס עם מודעות, בעל הנכס מקבל תשלום. ובזכות האסתטיקה שטופת הניאון של המגדל, המודעות הראוותניות האלה לא נראות כמו שהיו בעולמות במטאוורסים אחרים.

המרחב הדיגיטלי הגיע לקהל הקריפטו הרחב יותר בנובמבר. בורסת הקריפטו KuCoin (CCC:KCS-USD) הודיעה שהיא מביאה שטח משרדי למגדל Bloktopia; משתמשים יכולים כעת לקפוץ ולדבר עם נציג KuCoin מתי שהם רוצים. החדשות הן הסימן המשותף העיקרי הראשון של Bloktopia על ידי פרויקט גדול, וסביר להניח שזה לא יהיה האחרון מכיוון שמגמת הנדל"ן הדיגיטלית ממשיכה להתחמם.

לזמן מוגבל: קבל בחינם הדרכת וידאו מלאה שחושפת את אסטרטגיית המסחר שאחראית על 80% מכל הרווחים שלנו בשוק ההון

תלמד אסטרטגיות ייחודיות, טיפים וידע פרקטי שיעזור לך להפוך לסוחר נוסטרו מצליח בשוק ההון.

בונוס מיוחד: קבל בנוסף גם מדריך שיראה לך איך אפשר להרוויח בשוק ההון ללא הון עצמי ומבלי לסכן את החסכונות – במתנה (שווי של 179 ש"ח).

השאר פרטים בטופס ותועבר להדרכה מיד ובחינם!

מומלצים עבורך
מניות MEME ב-Reddit, אילוסטרציה

מניות ה-MEME: הדור הבא כבר כאן!

מה זה שיבה אינו וגיים-סטופ לעומת מה שראינו במניות HKD בחודש החולף? האם יש דרך למצוא את המניה הבאה שתעלה ב-20,000% בשבוע?

עוד כתבות

התחברות ל+BigShot

נראה שיש טעות בפרטים...

התחברת בהצלחה!שכחת סיסמה?
שכחת את הסיסמה? מלא את כתובת המייל ונשלח לך לינק לאיפוס הסיסמה


חזרה להתחברות

רוצה להכיר את המניות שהולכות לעלות?
לחץ כאן לקבל עוד פרטים

הצטרפו לניוזלטר שלנו לקבל את כל העדכונים החמים!

דילוג לתוכן