+BigShot מופעל להתנתק?

9 מניות עם דיבידנדים לקנייה עבור כל משקיע

9 מניות שכל סוחר צריך להחזיק בתיק ההשקעות שלו. מניות עם דיבידנדים, מניות שייתנו לך תשלומים מטעם החברה.

שתף כתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

תוכן עניינים

מניות דיבידנטים יכול להיות כלי עזר נוסף להצלחת המשקיע.

לאחר שסבל מאירוע סוער אחד אחרי השני, העם האמריקני התלהב מכמה חדשות טובות. הם קיבלו אותם מוקדם החודש בעקבות דוח משרות חיובי להפליא במאי בו הוסיף המשק 2.5 מיליון משרות. למרות זאת, השווקים קיבלו "בדיקת מציאות" בשבוע שעבר, שהזכירה לנו שאנחנו עדיין לא מחוץ ליער [טווח סכנה].

ראשית, הפחתת שיעורי האבטלה לא הורגשה באותה מידה בקרב כל הדמוגרפיה, מה שעשוי להוסיף דלק להפגנות בפריסה הארצית, הקוראת לשיוויון חברתי וצדק. כמו שביקרנו, ברמה שבועית תביעות אבטלה ממשיכות להתקבל ומגיעות למספרים של מיליונים. אלו, ופקטורים נוספים עזרו ל" לפדרל ריזרב" לקבל את ההחלטה חסרת התקדים לחזק את איגרות החוב התאגידיות האישיות, העלו דאגות לגבי חוכמה של פיקוח פיסקלי מוגזם.

למותר לציין כי המשקיעים צריכים להיות בררניים עם הכספים שלהם. וזה היה סנטימנט רלוונטי לפני המשבר הזה. למרבה המזל, עם מניות דיבידנד יש למשקיעים מרווח שגיאה רב יותר בגלל אופיים היציב בדרך כלל.

כמובן שההתערערות הכלכלית שהובילה מגפת הקורונה הפריעה מעט לאפשרות של דיבידנדים להתמוטט כאשר החברות מתמקדות בשמירה על נזילות להוצאת מקרוטי מכר הנוכחי.

"מחקרים מראים כי קיצוץ דיבידנדים קשור לירידות משמעותיות בשער המניות בהכרזה", אמרו פרופסור למימון באוניברסיטת קורנל והרולד בירמן ג'וניור. פרופסור לניהול מכובד אנדרו קרולי, אמר ל- InvestorPlace במייל. "מכיוון שדיבידנדים מספקים איתותים חשובים לגבי סיכויי הרווחים העתידיים (קיצוצים מרמזים על אי וודאות), הם מתעכבים לעיתים קרובות ומתפרשים כפעולה מפלט אחרון."

דין קרולי המשיך ואמר כי אותם ענפים העשויים לראות קיצוץ דיבידנד הם אלה שיש להם תשואות גבוהות ושברים גבוהים יחסית של משלמי דיבידנד, יחד עם "אי וודאות לגבי הרווחים העתידיים במהלך משבר ה- COVID."

לאמיתו של דבר, המניות הדיבידנד שנקבעו ככאלו שעושות טוב, ואלו שנראות שעלולות לקצץ את התשואות שלהן, נופלות בצורה מסודרת לסקטורים המתאימים ומפסידים בגב נעילות הנגיף. פר קרולי:

"אותם ממדי S&P 500 עם התשואות הגבוהות ביותר של הדיבידנדים והשבריר הגבוה ביותר של משלמי הדיבידנד כוללים שירותים, שירותי טלקומוניקציה, מצרכי צריכה ואנרגיה, בסדר הזה. אבל אלה מגזרים הגנתיים ואינם מתמודדים עם עלייה באי ודאות מכיוון שאנשים לא מכבים את כוחם, מכבים את האינטרנט שלהם או מפסיקים את רכישת המזון שלהם. אותם סקטורים עם רווחים פחות צפויים כרגע, שעדיין יש להם תשואות דיבידנד, כוללים סחורות חומריות, תעשיות ושיקול דעת צרכני."

משקיעים שצפו בשווקים במהלך החודשים האחרונים ככל הנראה לא ימצאו מידע זה מפתיע, אך חשוב לזכור את המידע הזה כשבוחרים אילו מיניות דיבידנד לקנות.

אחרי הכל, למרות שבחירת חברות צמיחה בעלות צמיחה גבוהה היא מאמץ חריף יותר, הן לא תמיד הבחירות החכמות ביותר. עם חברות מניבות פסיביות אתה מקבל פוטנציאל להרוויח הון ולקבל תשלומי שיורי כדי לחזק את עמדתך. במהלך תקופת השפל, דיבידנדים יכולים גם לעזור לך לצאת מהסערה.

אך אל תטעה ליהנות מתשואות אלה כאסטרטגיות "משעממות". כמו בכל סוג נכסים, אתה יכול להגדיל את הסיכון בשביל סיכוי לתגמולים גדולים יותר. אף אחד לא מכיר את סגנון ההשקעה שלך טוב יותר מכם!

הרעיונות הבאים מחולקים לשלושה חלקים: יציב, ברמה בינונית ותשואה גבוהה (ספקולטיבית). לכל חלק יש מה להציע, תלוי בכמה סיכון אתם מוכנים לקחת.

  • Johnson & Johnson(NYSE:JNJ)
  • Procter & Gamble(NYSE:PG)
  • Walmart(NYSE:WMT)
  • Sempra Energy(NYSE:SRE)
  • Unilever(NYSE:UN)
  • Coca-Cola(NYSE:KO)
  • Verizon Communications(NYSE:VZ)
  • Kimco(NYSE:KIM)
  • Altria Group(NYSE:MO)

מניות הדיבידנד הטובות ביותר: ג'ונסון וג'ונסון (JNJ)

תשואת דיבידנד שוטפת: 2.87%

אם אתה אוהב מניות דיבידנד יציבות, ג'ונסון וג'ונסון הוא אחד ממניות הדיבידנד הטובות ביותר שקנית. זהו מותג העצבים של מותגי תחנות כוח. מוטב ש- JNJ מנוצל לעבר האולטימטיבי בענפים הלא מחזוריים: שירותי בריאות. מכירת מוצרים, תרופות ומכשירים רפואיים ברמת הצרכן, JNJ מציעה עסק חילוני חזק.

כמובן, המותג של החברה זכה ללהיט בגלל מחלוקות שונות. עם זאת, וירוס הקורונה העניק למניות JNJ רלוונטיות מחודשת. בחלקה, הסיבה לכך היא שלמרות התוצאות המעודדות של remdesivir – טיפול Covid-19 המוצע על ידי חברה בשם מדעי הגלעד (NASDAQ: GILD) – אנו עדיין לא יודעים אם מדובר בתרופה יעילה באמת.

כמו כן, מרוץ החיסונים רחוק מלהסתיים ועשוי לדרוש תקופה ארוכה מכפי שרבים צופים. לעת עתה, ההימור הטוב ביותר לסימפטומים קלים הוא תרופות ללא מרשם, דבר שג'ונסון וג'ונסון מתמחה בו.

יש להניח שזה יכול להיות המקרה לכל מחלות זיהומיות עתידיות. לכן, אל תניח שמלאי JNJ נועד בדיוק למגפה הנוכחית הזו.

פרוקטר וגמבל (PG)

דוחות רווחים PG

תשואת דיבידנד שוטפת: 2.73%

בהתחשב בכך שהנפילה הכלכלית הנוכחית נגרמה על ידי משבר בריאות (בניגוד לזעזוע מהותי במערכת), חברות כמו קלורוקס (NYSE: CLX) התפוצצו באופן טבעי השנה יותר. בימינו כולם מנקים ומחטאים כל דבר שהם נוגעים בו. אך איננו יכולים לשכוח לטפל בגופנו, וכאן נכנס פרוקטר וגמבל [PG].

בכל מקרה, חשיפה מסוימת למניות PG הגיונית. לא משנה איזה סוג של כלכלה אנו עומדים בפנינו, כולנו צריכים לצחצח שיניים, לקחת מקלחות יומיות ולשטוף את הבגדים שלנו – ואם לא, עליכם לעשות זאת! אולם עם מגיפה זו, חשיבותם של פרוקטר אנד גמבל כאחת ממניות הדיבידנד הטובות ביותר קיבלה דחיפות רבה יותר.

כמו כן, אל תשכח שלווירוס הקורונה יש השפעה חיובית ישירה על מלאי PG. כשאנשים נבהלים, הם מיד תפסו גלילי נייר טואלט, בלי קשר למחיר שלהם. אם אנו סובלים מגל שני, זה יכול לראות מעלית יפה עבור PG.

מניות הדיבידנד הטובות ביותר: Walmart (WMT)

תשואת דיבידנד שוטפת: 1.83%

באופן אישי, מעולם לא מצאתי את וולמארט כה מושך. בכל פעם שאני מבקר, אני נתקל באווירה הדומה לחנות משכן. אבל להרבה אנשים, בין אם קונים או משקיעים, וולמארט הוא מלך הקמעונאים הגדולים. במהלך מגיפה זו, אני לא מתכוון לטעון את הנקודה הזו. מלאי WMT ראוי למקומו בין מניות הדיבידנד הטובות ביותר שניתן לקנות.

ככל הנראה, לא הרבה אמריקאים מתכוננים לתרחישים הגרועים ביותר. כאשר וירוס הקורונה פרץ לראשונה בארה"ב, אנשים הציפו מיד את חנויות וולמארט המקומיות שלהם. לא שאני בעד זה, אבל "הציפורים המוקדמות" [הארלי בירדס] הצליחו לאגור כמויות אדירות של נייר טואלט וציוד חירום, בזמן שהצטיידו במכולת שלהם.

יתרה מזאת, וולמארט יכולה להמשיך ולשווק באופן אורגני את אפשרויות השירות האלטרנטיביות שלהם, למשל משלוחים או איסוף שולי דרך. אפילו כשנראה ששיעור הזיהום שקע, אמריקאים רבים נותרו פחדים מקניות בחנויות. הפחד הזה כנראה לא ייעלם מייד.

אצטרך להזכיר כי מלאי הוולמארט כרגע בסכנות לטווח הרחוק יותר בגלל אי השקט שנרקם בגלל אירועים טרגיים ואלימים רבים המושפעים מההפגנות. בעוד שרוב ההפגנות היו שלוות, כמה שחקנים רעים גרמו לכאוס, במיוחד לקמעונאים גדולים.

עם זאת, הפעילות הפלילית פחתה משמעותית מאז סוף השבוע של ההפגנות, מה שהוביל לאופטימיות כי וולמארט יתאושש מוקדם מהצפוי.

Sempra Energy (SRE)

5 מניות שירות לקנייה עבור תיק עמיד במיוחד

תשואת דיבידנד שוטפת: 3.35%

כשאתה נמצא בירידה, אחד ההימורים הטובים ביותר שלך למניות דיבידנד הוא חברות שירות. בעיקרון, כאשר אנשים לוחצים על המתג, הם מצפים שהאורות ידלקו. דברים רעים קורים כשהם לא.

אם אתה אדם עם מספרים אמיתיים, תרצה לשים לב לדוכס אנרגיה (NYSE: DUK). בהתבסס על מודל כמותי שפיתח לואי נאוולייר משלנו, DUK הוא אחד ממניות הדיבידנד הטובות ביותר שניתן לקנות.

ערבוב במדדים נפוצים (כלומר תנופת הרווחים) ובשיטות תקינות, נראה DUK מתוכנן לשנה חדשה מהממת.

אבל אם אתה בצד ההרפתקני, אולי תרצה לבדוק את אנרגיית הסמפרה. בהשוואה לדוכס אנרגיה, המתרכז בעיקר באזורים הדרום-מזרחיים של ארה"ב, סמפרה מתמקדת בדרום קליפורניה, עם עסקים בנבאדה, טקסס, לואיזיאנה, וחלקים רבים של אמריקה הלטינית.

מבחינה גיאוגרפית, למניות SRE יש יתרון קריטי. למרות עלויות מחיה גבוהות, אנשים תמיד רוצים לעבור לדרום קליפורניה. בנוסף, קו החוף של גולדן סטייט מייצג כוח אש כלכלי עיקרי. בעיקרון, אזור זה לעולם לא ייצא מהסטייל.

במילים אחרות, אתה תמיד רוצה ללכת לאן שהכסף הולך. להיום ולעתיד הנראה לעין, זהו "SoCal", שהופך את SRE למלאי רעיון מדהים.

מניות הדיבידנד הטובות ביותר: יוניליוור (או"ם)

10 מניות שכל ילד בן 30 צריך לקנות ולהחזיק לנצח

אחת ההשפעות הבולטות של נגיף הקורונה היא שהיא שינתה במהירות את התנהגויות הצרכנים. כששוק השוורים נפסק בפתאומיות, אנשים רגילים פשוט לא דאגו לרכישות בעלות שיקול דעת. עדות לכך היא הצניחה של המגזר הקמעונאי. במקום זאת, הצרכנים משכו אליהם צרכים יומיומיים, מה שמחזק את הטענה עבור יוניליוור.

מניית יוניליוור ממונפת על ענפי המזון והמשקאות, יחד עם מוצרי טיפוח וטיפוח אישי. האחרון הוכיח חשיבות מיוחדת מכיוון שמדובר בקטגוריות מוצרים שאנו לוקחים כמובן מאליו. לפתע, עם המגיפה, היו אלה סחורות מוזהבות.

אבל זה לא אומר שמלאי האו"ם רווחיים רק במהלך אירועים קטסטרופליים. לא משנה מה הנסיבות הבסיסיות, אנשים צריכים לדאוג לעצמם. המוצרים של יוניליוור מאפשרים להם לעשות בדיוק את זה, וזו הסיבה שעליכם לשמור אותו ברשימת מניות הדיבידנד שלכם לרכישה.

קוקה קולה (KO)

קוקה קולה יכולה לטפל בסערת הנגיף

תשואת דיבידנד שוטפת: 3.55%

במבט ראשון קוקה קולה לא נראית הבחירה האינטואיטיבית ביותר עבור מניות דיבידנד לקנות, במיוחד בתקופה כזו. כולנו יודעים כי שתיית סודה אינה הדבר הטוב ביותר לבריאות שלך. ובמשבר בריאותי, אינך רוצה להתפשר על עצמך. עם זאת, מניית KO הוכחה כעמידה מול מיתון העבר והיא עשויה להצליח גם בירידה הנוכחית.

אחד הגורמים העיקריים המניעים את הרגש החזק הזה הוא שמוצרי השמות של קוקה קולה מהווים הפוגה. זהו חוויה מעורר חושים, ועוזרת לאנשים להתמודד עם המשבר הנוכחי. לא, אני לא ממליץ לך לשתות את הצרות שלך עם סודה. עם זאת, זוהי אלטרנטיבה זולה בהרבה בהנאות אשמה רבות.

יתר על כן, מכיוון שמוצרי הדגל של קוקה קולה הם ברובם קפאינים, זו אלטרנטיבה פחות יקרה לקנות קפה במחיר יקר. כשאתה מנסה לחסוך כסף, אפשרות כזו יכולה לעבור דרך ארוכה.

מניות הדיבידנד הטובות ביותר: Verizon (VZ)

תשואת דיבידנד שוטפת: 4.39%

מעט מאוד תעשיות נחסכו מההרס של נגיף הקורונה ותחום התקשורת לא היה יוצא מן הכלל. לדוגמה, Verizon Communications חשפה כי היא איבדה 68,000 מנויים טלפוניים על תוכניות תשלום חודשיות בדוח הרווחים הראשון שלה. זה צפוי כשאתה נאלץ לסגור 70% מהחנויות שלך.

עם זאת, אני אוהב את הרעיון של מלאי VZ מכיוון שטלקום מייצג תשתיות קריטיות. הנה, אני לא מדבר רק על ההפעלה של 5G, שם הענקים כמו Verizon והמתחרה AT&T (NYSE: T) הם בעלי הכי הרבה אמינות.

במקום זאת, אני מתכוון רק לעובדה הפשוטה שבלי קישוריות, אנחנו לא הולכים לשום מקום מהר בכלכלה המודרנית הזו. בשלב מסוים, מרבית הלקוחות יחפרו עמוק כדי להשיג קישוריות זו מכיוון שהיא באמת קו הצלה להתאוששות מקצועית.

Kimco Realty Corp (KIM)

תשואת דיבידנד שוטפת: 8.29%

נדבר לשכל הישר, כל מה שקשור בחנויות לבנייה ומרגמה הוא משחק מסוכן. מוקדם יותר השנה הזהרתי את קוראי בהשקעה ב REITs קמעונאיים. עם התנועה הכוללת בירידה ברגליים, למרחב הקמעונאי הפיזי אין את הערעור שהוא עשה פעם. ובהזמנות מקלט במקום, גורם הסיכון מוגבר במידה לא ידועה.

מעבר למשבר זה, הגורם החשוב ביותר הוא מסחר אלקטרוני. מדוע לשבת בתנועה ולחכות בתורים כשאפשר לקנות בנוחות באמזון (NASDAQ: AMZN)?

הצד המהפך בטיעון הזה הוא שיש כמה מגזרים קמעונאים שאמזון מתקשה להדיח. למשל, לרוב האנשים נוח יותר למדוד את בגדיהם בחנות לבגדים פיזיים מאשר לנחש באינטרנט.

בנוסף, כמה מותגי חנויות מציעים תמחור טוב יותר או חוויה טובה יותר מאמזון. חשבו את וולמארט, קוסטקו (NASDAQ: COST) ובסט ביי (NYSE: BBY).

עם זאת, REIT קמעונאית המתמקדת במותגים חזקים פשוט עשויה להיות בעלת סיכוי לאחר וירוס, ומכאן קימקו. KIM כולל נכסים מרובים המריצים מותגי חנויות מבוקשים מאוד. יתר על כן, נתח טוב של נכסיהם ממוקם בשווקים משתלם.

האם זה יספיק בכדי להתגבר על הסיכון למגזר כולו? בנוסף, האם הביזה הארצית והפקרות הכללית יימשכו? אני לא כל כך בטוח, מה שעוזר להסביר את תשואת הדיבידנד של יותר מ- 8% של קימקו. אבל אם אתה מאמין, מניות KIM נותנות לך הזדמנות מוצקה.

יתר על כן, מניות VZ מציעות משחק שמרני יותר ביחס ל- AT&T. כן, אלה האחרונים כיום בעלי תשואת דיבידנד של 7%. עם זאת, ל- Verizon יש יציבות פיננסית טובה יותר. בסביבה זו, זה יכול להיות הגורם המכריע בשאלה אם אדם מגיש תביעה.

מניות הדיבידנד הטובות ביותר: Altria Group (MO)

אל תעשנו על ידי פוטנציאל ההכנסה של MO Stock

תשואת דיבידנד שוטפת: 8.38%

אם אתם מחפשים מניות דיבידנד עם תשואה גבוהה אך עם לפחות סיכוי מעט מציאותי להתהוות, מומלץ לשקול את Altria. מכל הלב, אני מבין שזה רעיון קונטררי קיצוני, אפילו בהשוואה להשקעות קונטרטיביות אחרות. כתוצאה מכך, מלאי MO אינם מיועדים לכולם. אבל אם אתה יכול להקטין את הסיכון, אנא שמע את הרעיון המשכנע הזה.

ראשית, לסניף התעשייה יש נטייה לביצועים טובים בתקופות של לחץ כלכלי. במהלך המיתון העולמי האחרון שהחל לפני למעלה מעשור, עדויות מצביעות על כך שהמעשנים לשעבר חזרו בהרגליהם הישנים. באופן הגיוני, במהלך משבר כלכלי או בריאותי הלחץ עולה, וגורם לעלייה בשיעורי העישון. כששני הגורמים קיימים, הייתי מדמיין שזה ציני נטו חיובי למניה של MO.

שנית, יחסי ארה"ב וסין החמירו משמעותית מאז התפרצות נגיף הנגיף. זה פותח דלת להמשך סנקציות סחר. זה משמעותי במיוחד למלאי אלטריה מכיוון שרוב מוצרי האיד המתמודדים עם סיגריות מסורתיות הם – הפתעה, הפתעה! – מיוצר בסין.

כמו שאמרתי, זו הצעה מסוכנת. אבל זה גם הגיוני מספיק שאני הולך לנגוס בצניעות.

 

נכון לכתיבת שורות אלה ג'וש אנומוטו הוא AT&T ואלטריה.

לזמן מוגבל: קבל בחינם הדרכת וידאו מלאה שחושפת את אסטרטגיית המסחר שאחראית על 80% מכל הרווחים שלנו בשוק ההון

תלמד אסטרטגיות ייחודיות, טיפים וידע פרקטי שיעזור לך להפוך לסוחר נוסטרו מצליח בשוק ההון.

בונוס מיוחד: קבל בנוסף גם מדריך שיראה לך איך אפשר להרוויח בשוק ההון ללא הון עצמי ומבלי לסכן את החסכונות – במתנה (שווי של 179 ש"ח).

השאר פרטים בטופס ותועבר להדרכה מיד ובחינם!

מומלצים עבורך
עוד כתבות

התחברות ל+BigShot

נראה שיש טעות בפרטים...

התחברת בהצלחה!שכחת סיסמה?
שכחת את הסיסמה? מלא את כתובת המייל ונשלח לך לינק לאיפוס הסיסמה


חזרה להתחברות

רוצה להכיר את המניות שהולכות לעלות?
לחץ כאן לקבל עוד פרטים

הצטרפו לניוזלטר שלנו לקבל את כל העדכונים החמים!

דילוג לתוכן