fbpx

דלתא בתעופה ומחדשת טיסות לסין ביולי

איך ההחלטה של DELTA תשפיע עלינו?

שתף כתבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
DELTA Flights
דלתא מתחדשת

עם פתיחת הכלכלה מחדש והסרת ההגבלות, דלתא (DAL) מחדשת טיסות לסין ביולי,כך הודיעה חברת התעופה כעת. דלתא חשפה כי היא ביצעה מספר צעדים לעידוד שטח נוסף וכי היא השביתה את תא הנוסעים ב -60% בתא הראשי וב -50% במחלקה ראשונה וחסמה מושבי ביניים עד סוף ספטמבר. “הביטחון בחוויית נסיעה בטוחה הוא המפתח להחלמה מוצלחת”, אמר ג’ו אספוזיטו של DAL. “בעוד אנו בונים מחדש את הרשת שלנו בבית ומחוצה לה, חשוב עוד יותר שאנו נספק את הסטנדרט הגבוה ביותר של בטיחות, מרחב ונקי, כך שכאשר הלקוחות שלנו ידרשו שוב טיסות לחו”ל,  אנו נהיה מוכנים אליהם.”

לקוחות יכולים גם לשנות את התכניות שלהם ללא תשלום במשך שנה, עבור טיסות חדשות שנרכשו עד ה30 ביוני. אפילו עם הגידול המתון בביקוש, לוח הזמנים של דלתא לחודש יולי יהיה קטן בכ -70% לעומת התקופה המקבילה אשתקד, כולל ירידות של  כ -65% עבור נסיעות פנים ארה”ב וכמעט כ- 75% עבור בינלאומי.

בשאר עונת הנסיעות בקיץ, חברת התעופה תפעל להוספת שטח ישיבה נוסף, שעלול להיות כרוך בהגדלה לסוג מטוסים גדול יותר או הוספת טיסות נוספות בקווים עם ביקוש מוגבר של הלקוחות. באופן ספציפי, דלתא תמשיך להוסיף קשרים נוספים ללא הפסקה בין השווקים המובילים כמו: אטלנטה, דטרויט, מיניאפוליס וסולט לייק סיטי. פלורידה וכל החוף המערבי, כמו גם טיסות יבשתיות יותר עבור מטיילים עסקיים. באשר לאמריקה הלטינית, חברת התעופה תפעיל כ -25% יותר מלו הזמנים שלה,בהשוואה לשנה שעברה, שיפור ניכר מהיכולת של יוני שהופחתה ביותר מ- 90% בגלל מגבלות הנסיעה.

 

שדה תעופה נפתח שוב
הזמן להוציא מזוודות מהבוידעם

ראוי  לציין כי דלתא תתחיל לחדש את שירות סין עם שתי טיסות בשבוע לשנחאי מסיאטל ודטרויט.  הטיסה הראשונה אמורה לצאת לדרך בשבוע הבא מסיאטל, עם טיסות שבועיות שנקבעו לחודש יולי. כנדרש על ידי הרשויות הסיניות, על הנוסעים לבדוק את הטמפרטורה שלהם לפני היציאה.

המניות ב- DAL צנחו עד  כה ב -48%, אך עם זאת, וול סטריט מציגה נקודת מבט חזקה על תחזית המניה. קונצנזוס הקנייה החזק שלה מתחלק ל -9 דירוגי קנייה אחרונים לעומת שני דירוגי החזקה, בעוד שיעד מחיר האנליסט הממוצע של 38 דולר מצביע על 25% פוטנציאל עלייה לפנינו. (ראה ניתוח מניות דלתא ב- TipRanks).

המניה של דלתא חזקה
דלתא מתחזקת

הנצפים ביותר

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות להיות לקוחות 'גולד' בחדר המסחר יהיה עליהם למלא את טפסי הרישום של 'גולד'. בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן